Stř. Hoštice – Lom 0:7 (0:2). Domácí hráli jen do 15. minuty, kdy došlo k vyloučení hráčů na každé straně. Pak jakoby na hřišti nebyli a hosté si dělali co chtěli. Debakl domácích byl naprosto zasloužený. Branky Ředina 4, Beránek, M. Mikeš ml., M. Mikeš st. Rozhodčí Hodánek, ČK 1:1.
Stř. Hoštice: Švarc – Hládeček, Pašava, Mašek, Kubr – Šilhan, Jiří Šíp, Josef Šíp, Málek – Pícha, J. Boukal. Střídali Tomášek, M. Boukal, Richtr
Lom: Murárik – J. Šuba, Mišiak, P. Šuba, Šorna – Vylita, M. Mikeš ml.,Týma, Beránek – Ředina, M. Mikeš st. Střídali P. Mikeš, Musil, Rataj.

Pražák – Blatná B 2:2 (2:1). Dva rozdílné poločasy, spravedlivá remíza. Góly Vondřička a Tlapa z penalty – Polan a Vanduch z penalty. Sudí Poklop.
Pražák: Vavruška – Šíma, Tampír, Barfus, Zd. Vlček – Vondřička, Vincenec, R. Vlček, Kvěch – Tondr, Tlapa. Střídali Milan Synáček a Doupník.
Blatná B: Jirka – Slezák, Sýkora, Křivanec, Koubek – Vanduch, Švec, Poláček, Kerndl – Polan, Doležal (Říha a Diviš).

Dražejov – Poříčí 4:3 (2:2). V prvním kole nové sezony se hrál v Dražejově kvalitní fotbal. Domácí se ujali vedení, poté hosté otočili (1:2, 2:2, 2:3). Dražejovští však bojovností v závěru druhé půle tři body vybojovali. Branky Liskovský 2, Liška, Cimrhanzl – Zábranský 2 (1 x PK), Kejda. Sudí Holman.
Dražejov: Zelinka – T. Rod, T. Raba, Šindelář, Z. Rod, Maroušek, Tyl, Halama, Liška, Cimrhanzl, Liskovský, Janus, K. Raba, Šperl.
Poříčí: Kluiber – Solus, Pešír, Pešek, Vojík, Dohanič, Keida, Podsklaský, Zdychynec, Zábranský, Sedláček, Říha, Papež, Pošta, Paroubek, Petrán.

Katovic B – Osek B 5:3 (1:2). Bojovný zápas. Domácí otočili z 0:2 až na 5:2. Hosté korigovali až v závěru. Góly Hadraba 3, Beneš a Sporka – Lenkey 2 a Flandera. Sudí Richtr.
Katovice B: Brož – Podskalský, Nejedlý, Sporka, Matas – Remeš, švec, Vaněček, Řehoř – Hadraba, Beneš (Kadelc, Procházka, Chodl).
Osek B: Chalupný – J. Krejčí, Hůzl, Švihovec, Sládek – Flandera, Mrkvička, D. Chalupný, P. Krejčí – Chaluš, Lenkey (Čapek a Havránek).

Volyně – Lnáře 1:2 (1:1). Domácí doplatili na zahazování šancí. Hráči obou celků uctili minutou ticha památku Michaely Krejčové z Volyně, která nedávno tragicky zemřela na letním táboře Hrbov na Prachaticku.
Volyně: Hrdina – Liška, Rolenec, Pasler, Myslivec – Uhlík, Lukeš, Prihara, Kubeš – Chochol, Červený. Střídali Vilánek a Mack.
Lnáře: Machovec – Michálek, Mourek, Brož, Sobota – Holman, Šilhan, Vajda, Krejčí – Obermajer, Ďulík. Střídali Vohryzka a Patrik Češka.

Chelčice – Cehnice 3:0 (1:0). Domácí byli lepší, hosté vynikali v zahazování šancí. Góly Ondok 2 a K. Kortus, rozhodoval Šavel.
Chelčice: Iral – Valenta, Pícha, Petr Kortus, Lácha (65. (Stěch) – Trobl, (73. Hucek), K. Kortus, Baloušek, (Šulc (46. M. Koutský) – Ondok, Vokatý.
Cehnice: Kalous – Holík (65. Pečený), Houska, Švec, Sadlak – Bízek, Šíp, Příbramský, R. Frčka – Krýzl (68. Chvosta), Řehoř (85. Štros).

Malenice – Pracejovice 5:2 (2:2). Po vyrovnané půli měli domácí perfektně seřízenou mušku. Branky P. Frnoch, Vopalecký, Kříž, Brabec a vlastní – Prokopec a Vanda. Pískal Kolář, 50 diváků.
Malenice: P. Hoško – Šašek, V. Frnoch, P. Nárovec, S. Štětina – Vopalecký, Michalec, Kříž (76. Staš), Jírovec (70. Pajma) – Brabec, P. Frnoch.
Pracejovice: Vosecký – P. Kovařík, Bláha, J. Kovařík, V. Pašava – Vojík, Vanda, Kázecký, Zíka – J. Pašava, Prokopec. V utkání střídali Pojar, Milčic a Kareš.