ST. DOROST
Strakonice – Meteor Praha VIII 1:0 (1:0).
Karel Krýsl, organizační pracovník:
„Na první mistrovský zápas staršího dorostu zavítal do Strakonic loňský účastník české ligy dorostu.
První poločas začal pro domácí velice dobře. Do soupeře jsme se pustili bez bázně, což vyústilo v šance, kterou ve 13. minutě využil Říský ve vedení. Do konce poločasu jsme ještě mohli náskok navýšit, nejprve ve 21. Křivanec a v 31. Kešner.

O přestávce zřejmě došlo u hostů k `mytí hlav` a to se odrazilo ve hře, kdy nás soupeř začal přehrávat. Ale z šancí a tlaku, který gradoval posledních 15 minut a gólmana Švehlu zachránila i branková konstrukce, soupeř nic nevyužil. Zápas skončil 1:0 a tři body zůstaly ve Strakonicích.“

Sestava: Švehla – Mirvald, Mráz, Hanáček, Černý – Mareš (75. Zelenka), Kacetl, Křivanec, Slavík – Kešner (69. Novák), Říský.

ML. DOROST
Strakonice – Meteor Praha VIII 0 : 1 (0 : 1).
Martin Červinka, trenér:
„Premiérový zápas našim hráčům nevyšel, hosté se ve Strakonicích představili jako fotbalově vyzrálé mužstvo a na jejich hře to bylo znát. Prakticky za celý první poločas nás nepustili do zakončení, ojedinělou šanci Beneše zneškodnil hostující brankář. O osudu utkání rozhodla akce ve 36.minutě, kdy po faulu Kuneše v pokutovém území hosté proměnili pokutový kop.

Druhý poločas byl hodně podobný prvnímu. Hosté měli mírně navrch, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Proti kompaktní obraně se naši útočníci těžko prosazovali, proto příležitostí zápas srovnat na případnou remízu bylo pramálo.

Nutno sportovně uznat, že hosté si za předvedený výkon vítězství zasloužili.“

Sestava: Baloun – J. Bálek, Horejš, Kuneš, Mareš – Kotrba, Kohout (65. Frk), Chalupa, Turek (41. P. Bálek) – Beneš, Rybák (41. Neužil).