První dva jmenované týmy hrají ve skupině B, zbylé ve skupině C. Štěkeňští mají za cíl vrátit se zpět do I. A třídy, odkud loni jako nováček spadli. Mužstvo vede nová dvojice trenérů Věneček – Kovanda. Pohyb v kádru probíhal oběma směry, bude hodně zajímavé sledovat, jak se Otavan vypořádá především s odchody zkušených borců – gólmana Fiřta a obránce Pikolona do Blatné.

Vodňany B jsou nováčkem, prioritou je záchrana. Pohybovat by se chtěly v klidném středu a dlouhodoběji se v soutěži zabydlet. Sousedovice mají na lavičce také nového kouče, po Milanu Kochtovi převzal tým Pavel Baloušek.

Bělčičtí pracovali přes léto především na defenzivě a za cíl si dali umístění v klidném středu tabulky. Přešťovice B? Také zde došlo ke změně na trenérském postu, Karla Sládka, který přešel k A–týmu, vystřídal Jiří Kříž. Uhrát klidný střed a připravit mladíky pro áčko. Takové jsou cíle. Postupové ambice mančaft nemá.

Jak hrají v 1. kole: Vimperk – Štěkeň, Vlachovo Březí – Vodňany B, Sousedovice – Božetice, Kestřany – Bělčice, Záhoří – Přešťovice B.