Jak tyto změny vypadají? Vyjma béčka Přešťovic byly až dosud všechny celky ze Strakonicka přiřazeny do skupiny B. V té však budou od nového ročníku působit pouze dva zástupci – Štěkeň (sestoupila z I. A třídy) a Vodňany B (postoupily z okresního přeboru). Ve skupině C jsou pak zbylé týmy – Přešťovice B a nově Sousedovice a Bělčice.

Soutěž startuje o víkendu 18. a 19. srpna (podzimní část končí předehrávaným 14. kolem 18. listopadu).

Skupina B

1. kolo (18. a 19. srpna): Vimperk – Štěkeň, Stachy – Netolice, Vlachovo Březí – Vodňany B, Zliv – Strunkovice, Husinec – Vitějovice, Jankov B – Lhenice, Vacov – Záblatí.

2. kolo (25. a 26. srpna): Štěkeň – Záblatí, Lhenice – Vacov, Vitějovice – Jankov B, Strunkovice – Husinec, Vod〜ňany B – Zliv, Netolice – Vla〜cho〜vo Březí, Vimperk – Stachy.

3. kolo (1. a 2. září): Stachy – Štěkeň, Vlachovo Březí – Vimperk, Zliv – Netolice, Husinec – Vodňany B, Jankov B – Strunkovice, Vacov – Vitějovice, Záblatí – Lhenice.

4. kolo (8. a 9. září): Štěkeň – Lhenice, Vitějovice – Záblatí, Strunkovice – Vacov, Vodňany B – Jankov B, Netolice – Husinec, Vimperk – Zliv, Stachy – Vlachovo Březí.

5. kolo (15. a 16. září): Vlachovo Březí – Štěkeň, Zliv – Stachy, Husinec – Vimperk, Jankov B – Netolice, Vacov – Vodňany B, Záblatí – Strunkovice, Lhenice – Vitějovice.

6. kolo (22. a 23. září): Štěkeň – Vitějovice, Strunkovice – Lhenice, Vodňany B – Záblatí, Netolice – Vacov, Vimperk – Jankov B, Stachy – Husinec, Vlachovo Březí – Zliv.

7. kolo (29. a 30. září): Zliv – Štěkeň, Husinec – Vlachovo Březí, Jankov B – Stachy, Vacov – Vimperk, Záblatí – Netolice, Lhenice – Vodňany B, Vitějovice – Strunkovice.

8. kolo (6. a 7. října): Štěkeň – Strunkovice, Vodňany B – Vitějovice, Netolice – Lhenice, Vimperk – Záblatí, Stachy – Vacov, Vlachovo Březí – Jankov B, Zliv – Husinec.

9. kolo (13. a 14. října): Husinec – Štěkeň, Jankov B – Zliv, Vacov – Vlachovo Březí, Záblatí – Stachy, Lhenice – Vimperk, Vitějovice – Netolice, Strunkovice – Vodňany B.

10. kolo (20. a 21. října): Štěkeň – Vodňany B, Netolice – Strunkovice, Vimperk – Vitějovice, Stachy – Lhenice, Vlachovo Březí – Záblatí, Zliv – Vacov, Husinec – Jankov B.

11. kolo (27. a 28. října): Jankov B – Štěkeň, Vacov – Husinec, Záblatí – Zliv, Lhenice – Vlachovo Březí, Vitějovice – Stachy, Strunkovice – Vimperk, Vodňany B – Netolice.

12. kolo (3. a 4. listopadu): Štěkeň – Netolice, Vimperk – Vodňany B, Stachy – Strunkovice, Vlachovo Březí – Vitějovice, Zliv – Lhenice, Husinec – Záblatí, Jankov B – Vacov.

13. kolo (10. a 11. listopadu): Vacov – Štěkeň, Záblatí – Jankov B, Lhenice – Husinec, Vitějovice – Zliv, Strunkovice – Vlachovo Březí, Vodňany B – Stachy, Netolice – Vimperk.

14. kolo (17. a 18. listopadu): Štěkeň – Vimperk, Netolice – Stachy, Vodňany B – Vlachovo Březí, Strunkovice – Zliv, Vitějovice – Husinec, Lhenice – Jankov B, Záblatí – Vacov.

Skupina C

1. kolo (18. a 19. srpna): Protivín B – Čimelice, Albrechtice – Chotoviny, Hradiště – Mirovice, Sousedovice – Božetice, Záhoří – Přešťovice B, Kestřany – Bělčice, Písek B – Mladá Vožice.

2. kolo (25. a 26. srpna): Čimelice – Mladá Vožice, Bělčice – Písek B, Přešťovice B – Kestřany, Božetice – Záhoří, Mirovice – Sousedovice, Chotoviny – Hradiště, Protivín B – Albrechtice.

3. kolo (1. a 2. září): Albrechtice – Čimelice, Hradiště – Protivín B, Sousedovice – Chotoviny, Záhoří – Mirovice, Kestřany – Božetice, Písek B – Přešťovice B, Mladá Vožice – Bělčice.

4. kolo (8. a 9. září): Čimelice – Bělčice, Přešťovice B – Mladá Vožice, Božetice – Písek B, Mirovice – Kestřany, Chotoviny – Záhoří, Protivín B – Sousedovice, Albrechtice – Hradiště.

5. kolo (15. a 16. září): Hradiště – Čimelice, Sousedovice – Albrechtice, Záhoří – Protivín B, Kestřany – Chotoviny, Písek B – Mirovice, Mladá Vožice – Božetice, Bělčice – Přešťovice B.

6. kolo (22. a 23. září): Čimelice – Přešťovice B, Božetice – Bělčice, Mirovice – Mladá Vožice, Chotoviny – Písek B, Protivín B – Kestřany, Albrechtice – Záhoří, Hradiště – Sousedovice.

7. kolo (29. a 30. září): Sousedovice – Čimelice, Záhoří – Hradiště, Kestřany – Albrechtice, Písek B – Protivín B, Mladá Vožice – Chotoviny, Bělčice – Mirovice, Přešťovice B – Božetice.

8. kolo (6. a 7. října): Čimelice – Božetice, Mirovice – Přešťovice B, Chotoviny – Bělčice, Protivín B – Mladá Vožice, Albrechtice – Písek B, Hradiště – Kestřany, Sousedovice – Záhoří.

9. kolo (13. a 14. října): Záhoří – Čimelice, Kestřany – Sousedovice, Písek B – Hradiště, Mladá Vožice – Albrechtice, Bělčice – Protivín B, Přešťovice B – Chotoviny, Božetice – Mirovice.

10. kolo (20. a 21. října): Čimelice – Mirovice, Chotoviny – Božetice, Protivín B – Přešťovice B, Albrechtice – Bělčice, Hradiště – Mladá Vožice, Sousedovice – Písek B, Záhoří – Kestřany.

11. kolo (27. a 28. října): Kestřany – Čimelice, Písek B – Záhoří, Mladá Vožice – Sousedovice, Bělčice – Hradiště, Přešťovice B – Albrechtice, Božetice – Protivín B, Mirovice – Chotoviny.

12. kolo (3. a 4. listopadu): Čimelice – Chotoviny, Protivín B – Mirovice, Albrechtice – Božetice, Hradiště – Přešťovice B, Sousedovice – Bělčice, Záhoří – Mladá Vožice, Kest〜řany – Písek B.

13. kolo (10. a 11. listopadu): Písek B – Čimelice, Mladá Vožice – Kestřany, Bělčice – Záhoří, Přešťovice B – Sousedovice, Božetice – Hradiště, Mirovice – Albrechtice, Chotoviny – Protivín B.

14. kolo (17. a 18. listopadu): Čimelice – Protivín B, Chotoviny – Albrechtice, Mirovice – Hradiště, Božetice – Sousedovice, Přešťovice B – Záhoří, Bělčice – Kestřany, Mladá Vožice – Písek B.