I. B: Sedlici stačila necelá čtvrthodina

STRAKONICE - Výsledky a komentáře k zápasům 20. kola I. B tříd

10.5.2007

Autor dvou branek v souboji Sedlice a Vacova Martin BěloušekFoto: Jan Škrle

SKUPINA B

Sedlice – Vacov 4:1 (0:0)

Miroslav Škarvada, mluvčí Sokola Sedlice: „První gólovka se zrodila ve 24. minutě, hosté ale míč z brankové čáry odvrátili na roh. Ani soupeř své šance nevyužil. Druhou půli jsme začali náporem a ve 48. minutě otevřel skóre hlavou Mikeš. V 55. min. byl ve vápně podražen O. Klíma a z penalty zvýšil Běloušek. V 60. min. zdálky napřáhl J. Obleser a bylo to 3:0. Pak jsme polevili a Vacov se dočkal čestného úspěchu, autorem branky byl Ketzer. Tečku za zápasem udělal Běloušek v 90. minutě.“

Sestava: Kahovec – J. Obleser, V. Klíma ml., Solus, Baloušek – P. Obleser (63. Šiška), Mikeš (87. Čabrádek), Běloušek, Čapek – O. Klíma, Vonášek (71. Kouba).

Bělčice – Záblatí 2:1 (0:0)

Josef Říský, org. pracovník Sokola Bělčice: „Hned od začátku jsme si vytvořili tlak, soupeře jsme přehrávali. Ve 20. minutě hosté vykopávali balon z brankové čáry, následovaly další šance, trefili jsme i břevno. Gól jsme ale nedali. Po obrátce jsme pokračovali v dobrém výkonu, v 62. min. trefil Toman tyč. O dvě minuty později se prosadil M. Vejšický – 1:0. Jenže hned vzápětí jsme nechali soupeře z ojedinělé šance vyrovnat. Zatlačili jsme ho a v 90. min. dal P. Říský vítěznou branku.“

Sestava: Kubík – Zeman, Suda, Hlaváč, Toman – M. Hevera (89. Sejkora), Krameš (72. P. Hevera), R. Zamrazil, M. Vejšický – P. Říský, Krejčí (80. Aleš).

Strunkovice – Sousedovice 3:2 (2:1)

Milan Kochta, trenér Sousedovic: „Od 30. vteřiny jsme prohrávali 0:1, v 8. minutě vyrovnal Maršala. Domácí šli však krátce před přestávkou znovu do vedení. Vstup do druhého poločasu nám vyšel, hned ve 12. vteřině vyrovnal L. Duba. Jenže po hodině hry po hrubé chybě Roma soupeř dal na 3:2. Přestože jsme měli šance, domácí vítězství uhájili.“

Sestava: Šilhan – Vodvářka, Komrska, Dvorovčík, Rataj – Němec (85. Křížek), Pavlech, Říha (52. Brynda), L. Duba – Maršala, Novotný.

SKUPINA C

Přešťovice B – Planá 3:0 (1:0)

Karel Sládek, trenér Přešťovic B: „Konečně jsme nastoupili v sestavě jako na podzim. Zápas byl zlomový, v případě neúspěchu bychom se posunuli hodně dolů. V 17. minutě dal dobře hrající Mára první gól. Hosté poté začali zlobit, ale zvládli jsme to. Ve 21. min. trefil Mára ještě tyč. V 53. a 58. min. se dvakrát prosadil Jevčák a bylo rozhodnuto – 3:0.“

Sestava: Křišťan – Sokol (75. Toman), Štrébl, Keclík (46. Šrámek), Hejlek – J. Mára, Basaraba, Vlček, Pešek – Horňák, Jevčák (63. Rybák).

strakonicky.denik.cz/fotbal_region/fotbal_1b_miv_20070504.html

10.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka(5 000 Kč)

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech pracovník úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 5000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme výpis z Rejstříku trestu, KONTAKT: v pracovní dny 9:00 -16:00hod., Harudová Dana, tel.: 727981957, e-mail: dharudova@simacek.cz. Pracoviště: Simacek facility cz, spol. s r.o. - pracoviště strakonice, Smetanova, č.p. 533, 386 01 Strakonice 1. Informace: Dana Harudová, +420 727 981 957.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B(18 000 Kč)

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič do 3,5 t. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Zechovice, POŽADAVKY: ŘP"B" podmínkou, sk. "C", "E"- výhodou, KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 8:00-15:00hod., Stejskal Josef, tel.: 725012162, e-mail: doprava@oridian-trade.cz. Pracoviště: Oridian trade s.r.o., 387 19 Čestice. Informace: Josef Stejskal, +420 725 012 162.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce(18 000 Kč)

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Směnnost - 2 směny od 6:00 -14:00h a od 9:30 - 18h, 1x za 14 dnů práce v sobotu od 6.00 do 12.00 hod., Možnost zaučení , Mzda: 18.000,- Kč + odměny, KONTAKT: osobně na provozovně "Bufet Hradský" od 9.00 - 15.00 hodin, p. Mašek tel. 722 933 272, e-mail: bufethradsky@seznam.cz. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni(15 000 Kč)

Pomocníci v kuchyni pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba od 6:30-15:00 hod. Možno posunout nástup pracovní doby od 7:00hod.. Pracoviště: Jatky hradský, s.r.o. - bufet hradský, Velké náměstí, č.p. 217, 386 01 Strakonice 1. Informace: P. Mašek, +420 722 933 272.

Vedoucí ZŠ a MŠ speciální  Marii Havelková a velitel strakonického útvaru plukovník Ján Sedliačik.

Vojáci vybrali pro děti na plese 13 000 korun

Krátce ze Strakonicka

OBRAZEM: Jihočeši pro letošek už své talenty znají

České Budějovice - Již 18. ročník anketní soutěže Talent Jihočeského kraje roku 2017 se v úterý uskutečnil v koncertní síni Otakara Jeremiáše Jihočeské komorní filharmonie. Ocenění si převzalo celkem šedesát jedna dětí a mládeže. Ti byli ocenění v několika kategoriích: hudební, umělecké, humanitní, přírodovědné, technické či sportovní.