Blatná přesilovku využila

STRAKONICE - Lenoře, která nastoupila jen s osmi hráči, nasázela devět gólů. Ještě do půle byl duel pro malý počet hráčů ukončen.

10.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Výsledky zápasů a komentáře 20. kola I. A třídy:

Čtyři Dvory – Osek 2:2 (1:1)

Pavel Mrkvička, trenér: „Sehráli jsme nejlepší utkání sezony. Neuvěřitelnou smůlou v koncovce jsme bohužel ztratili dva body. Smůla začala už ve 13. minutě, kdy si dal vlastní gól Hůzl. V 17. min. střelu Herziga domácí vykopávali z prázdné brány. Ve 28. min. vyrovnal Kroupa. Po půlhodině hry nastřelil tyč Koželuh a ve 43. min. orazítkoval břevno. V 58. min. trefil Hradecký také břevno a za chvíli tyč. V 67. min. unikl Chod, byl faulován ve vápně a penaltu proměnil Hradecký. V 85. min. mohlo být rozhodnuto, jenže střela Koželuha šla těsně vedle. Tři minuty nato domácí vyrovnali po trestném kopu, když gólman Chaluš míč podběhl.“

Klíčový okamžik: Neproměněné šance Oseckých a smůla v podobě dvou tyčí a břeven.

Sestava: Chaluš – Hůzl, Jůn, Čapek, Švihovec (68. Uher) – Chod (74. Mrkvička), Koželuh, Hradecký, Komrska – Herzig, Kroupa.

Lenora – Blatná 0:9

Michal Čadek, trenér: „Soupeř nastoupil pouze v osmi lidech… Osmnáct minut jsme se trápili s proměňováním šancí, ale pak se s brankami roztrhl pytel. Ve 38. minutě bylo utkání pro malý počet hráčů kvůli zranění ukončeno. Do střelecké listiny se zapsali: Jiřinec 3, Petr Čadek 2, Krajzl, Paprštein, Martin Bulka a Štěpánek.

Klíčový okamžik: Domácí Lenora nastoupila do utkání jen s osmi hráči.

Sestava: Reguš – Hanousek, Švec, Krajzl, Kratochvíl – Skuhravý, Jiřinec, P. Čadek, Paprštein – M. Bulka, Štěpánek.

Štěkeň – Katovice 1:2 (0:1)

Jiří Cibulka, vedoucí mužstva Štěkně: „Hosté byli od začátku aktivní, ale do první šance jsme se dostali ve 20. minutě my – po trestném kopu P. Cibulky ml. dal P. Cibulka st. hlavou gól, ten ale pro údajný ofsajd, který viděl jen asistent rozhodčího, nebyl uznán. Ve 25. min. trefili Katovičtí tyč. Ve 30. min. se hosté již radovali, když se k odraženému balonu na hranici vápna dostal Malý a otevřel skóre. Druhý poločas jsme začali lépe a v 58. min. srovnal Vachta. Od této chvíle ovládl hru soupeř a po jednom z průniků Šefčíka, který nám dělal největší problémy, jsme si dali vlastní gól.“

Klíčový okamžik: Neuznaný gól, podle domácích regulérní. Nezvládnuté situace při průnicích hostujícího Šefčíka.

Sestava: Fiřt – Pikolon – P. Cibulka st., Švejnoha (80. Vaněk), Kotrba – Zíka, P. Cibulka ml., Kešner, Vachta – Fiala (61. Čejka), Poláček.
Stanislav Blažek, trenér Katovic: „Tím, že jsme vyhráli, a to zaslouženě, jsme vyvrátili různé spekulace o tom, že přenecháme vítězství domácím! Obzvlášť za výkon v první půli si tři body zasloužíme. Po obrátce jsme si vybrali slabší chvilku, ale nakonec jsme duel dotáhli do vítězného konce.“
Klíčový okamžik: Cesta Katovických k úspěchu vedla po pravé straně, kde vynikali.

Sestava: Brož – Šefčík, Nejedlý, Krejsa, Vlček – Janus, Krejčík, Malý, Blatský (90. Martínek) – Strnad (83. Kroupa), Houska (68. Páník).

10.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Dvousměnný provoz: 6:00-14:30/ 11:30-20:00 hod., Mzda: 14.000,- Kč + 5.000,- Kč prémie, KONTAKT: Benešová Gabriela Mgr., tel.: 382 203 275, e-mail: gabriela.benesova@muuupisek.cz. Pracoviště: Maso uzeniny písek, a.s. - prodejna - coop supermarket terno-strakonice, Volyňská, č.p. 192, 386 01 Strakonice 1. Informace: Gabriela Benešová, +420 382 203 275.

Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 000 Kč

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ostatní zpracovatelé masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Náplň práce: ukládání drůbeže na tácky, sáčkování a balení kuřat, kontrola kvality masa, obsluha balícího a etiketovacího zařízení, Začátky směn: (zevčasněné směny), - ranní směna PO -00:00-8:15, ÚT- 4:00-12:15, ST- PÁ - 6:00-14:15hod., - odpolední směna: PO -8:15-16:30, ÚT- 12:15 -20:30, ST- PÁ - 14:15-22:30hod., KONTAKT: telefonicky od PO - PÁ 7:00-14:30hod. Marie Soukupová tel.:38383801, e-mail: marie.soukupova@voddrubez.cz, Ladislava Kovářová tel.: 383838112, e-mail: ladislava.kovarova@voddrubez.cz. Pracoviště: Vodňanská drůbež, a. s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Marie Soukupová, +420 383 838 010.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 18 000 Kč

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí ošetřovatel skotu, stájník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup možný ihned., Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, pracovní nasazení, zájem o práci. , Praxe v oboru vítána, kladný vztah ke zvířatům podmínkou , ŘP skupiny T,B, Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, KONTAKT: Ing.Šachlová Hana, tel.: 383391446, e-mail: pivkovice@pivkoviceas.cz. Pracoviště: Pivkovice a.s., 387 73 Bavorov. Informace: Hana Šachlová, +420 383 391 446.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží prodavačka pečiva. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vyučení v jakémkoli oboru, Směnnost: 4:30 -12:00 hod./12:00 -17:30 hod., sobota 1x za 14 dní dopoledne, KONTAKT: telefonicky v době od 7:00-18:00 hod., Hlinka Libor, tel.: 777710440, e-mail: galaxie@tiscali.cz. Pracoviště: Galaxie spol. s.r.o.- pracoviště vodňany, A. Křížka, č.p. 141, 389 01 Vodňany. Informace: Libor Hlinka, +420 777 710 440.

Biologické centrum představilo veřejnosti svou práci.
36

EXKLUZIVNĚ V DENÍKU: Děti vyráběly hmyzí hotely

Úklid města ve 21. a 22. týdnu

Chtěli tři body, mají jen jeden

České Budějovice - V posledním domácí utkání se fotbalisté Dynama v neděli se svými nejvěrnějšími fanoušky v zápase s Třincem bezgólovou remízou.

46. ročník Rallye Český Krumlov ovládl suverénně největší favorit Jan Kopecký

Český Krumlov – Jan Kopecký se stal vítězem již 46. ročníku Rallye Český Krumlov. Na jihu Čech zvítězil už popáté a upevnil si tak svou pozici na čele mezinárodního mistrovství republiky.

OBRAZEM: Pod hradem svištěly střely

Strakonice – V příkopu strakonického hradu se v sobotu 19. května konal pátý ročník střeleckých slavností.

OBRAZEM: Sobota v Purkarci patřila vorařům

Purkarec - Ukázky práce vorařů, prohlídka muzea nebo dětská tvořivá dílna.