VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dynamo v pátek přátelsky se Žižkovem

České Budějovice – Fotbalisté obou jihočeských druholigových týmů v pátek hrají přípravná utkání s druholigovými soupeři: Dynamo ČB se Žižkovem (11), Táborsko v Rakousku s SV Ried (17).

10.11.2017
SDÍLEJ:

Elvis Mashike v zápase Dynama s Pardubicemi brankáře Knoblocha nepřekonal. V pátek hraje Dynamo přípravu se Žižkovem (11.00 Střelecký ostrov).Foto: Deník/ Jan Škrle

Dynamo původně mělo se Žižkovem hrát v Soběslavi, nakonec ale bude hrát doma, a to se vší pravděpodobností na hlavním stadionu na Střeleckém ostrově (jen v případě krajně nepříznivého počasí by se zápas přesunul na Složiště).

„Chtěli jsme udržet zápasový rytmus a jsme rádi, že se jsme se domluvili s Viktorkou,“ ocenil trenér David Horejš, jenž si chce v zápase vyzkoušet některé možné alternativy. „Chybět budou Staněk a Řezáč, kteří odcestovali na sraz jednadvacítky,“ dodal kouč Dynama.

Silného soupeře bude mít v přípravě i Táborsko, které v pátek od 17 hodin hraje v Riedu s tamním lídrem rakouské II. ligy SV Ried.



KAM V KRAJI O VÍKENDU?
(pokud není uvedeno jinak, úředně od 13:30 hodin)

Pátek
PŘÁTELSKY: Dynamo Č. Budějovice – Viktoria Žižkov (11 Střelecký ostrov).

Sobota
KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Táborsko B (10:30 Vajgar), S. Ústí – N. Včelnice, Katovice – Dražice, Olešník – Protivín, Osek – Čimelice, Rudolfov – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Sedlec (10), Strakonice – Slavia ČB (10 ČZ), Bavorovice – Velešín (10), Týn – Vacov, Větřní – Loko ČB, Planá u ČB – Vimperk, Blatná – Vodňany, T. Sviny – J. Hradec B (10), Čt. Dvory – Met. Tábor (10:15), D. Voda – Ševětín, Milevsko B – Bernartice, Hrdějovice – Veselí, Nemanice – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Zl. Koruna (10), Klikov – Ledenice (10), Boršov – K. Újezd (10), Olešnice – Nová Ves, Chvalšiny – Loučovice, Zdíkov – Cehnice (10), Netolice – Vl. Březí, Lažiště – Lhenice, Dříteň – Čkyně, Volyně – Strunkovice, Chelčice – Sousedovice, Kovářov – Putim (10), Kestřany – Bělčice (10), Sedlice – Chyšky, Kluky – Semice, Mirovice – Sepekov, Božetice – Hradiště, Chotoviny – R. Hory (10), Lomnice – Jistebnice, Malšice – Třeboň B, Ml. Vožice – Třebětice, K. Řečice – N. Bystřice, D. Bukovsko – Řepeč/ Opařany, Slavonice – Lišov.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – Klatovy (10), Třeboň – Sedlčany (10).

KP DOROSTU: S. Ústí – Slavia ČB (8:30), Milevsko – Čt. Dvory (9:30), Č. Krumlov – Vodňany/ Dříteň (10), Strakonice – Loko ČB (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Suchdol – Větřní/Loučovice (10), Jankov – Kaplice/V. Brod (10), Č. Velenice – Zliv/Olešník (10), Mladé – Hrdějovice (10), Borovany – K. Újezd/Velešín (10), Čkyně/Šum. Hoštice – Vimperk (10 Čkyně), Vitějovice /Netolice – Vlach. Březí (10), Mirotice – Volyně/Čestice (10), Katovice/ Dražejov – Blatná (10 Katovice), Poříčí – Protivín (10), Větrovy – Chotoviny (14 S. Ústí na Soukeníku).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – T. Sviny (9:30 Kunžak).

III. TŘÍDA ČB: Chrášťany – Borek.

Neděle
DIVIZE: Jankov – Doubravka 14).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Dačice (10:30), Milevsko – Želeč.
I. A TŘÍDA: Planá/L. – Lom (10:30).
I. B TŘÍDA: Kaplice – Frymburk, Suchdol – N. Ves/Brloh, Vacov B – Stachy, Osek B – Podolí.
II. LIGA DOROSTU: Písek – Most (10), Táborsko – Vyšehrad (10:15 Soukeník), Dynamo B – Aritma Praha (11 Složiště).
KP DOROSTU: Roudné – Hradiště (9:30), Lomnice – SKP ČB (10), T. Sviny – M. Tábor (11:30).
I. A DOROSTU: Hluboká – Malonty/D. Dvořiště (10), Zdíkov/Stachy – Vacov (10 Zdíkov).
KP ŽÁCI: Hradiště – Čt. Dvory/Zliv (9), Český Krumlov – Třeboň/D. Voda (10).
I. A ŽÁCI: Vacov – Netolice (10).
OKRESNÍ PŘEBOR ČB: Neplachov – H.Stropnice (14 Dolní Bukovsko).

Autor: Bohumil Ortman

10.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 30 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství mistr výrobního střediska. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovni poměr na dobu určitou s možností prodloužení, technický obor, PC,znalost v ORACLE,pečlivost, komunikativní typ, zaslat životopis: mpichlikova@czas.cz. Pracoviště: Čz a.s. - pracoviště strakonice, Tovární, č.p. 202, 386 01 Strakonice 1. Informace: M. Pichlíková, . Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 000 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci zpracovatel masa. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Práce v chladu, fyzicky namáhavá práce (zvedání beden, práce na lince), KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-15:00 hod., Drahun Volodymyr, tel.: 776513442. Pracoviště: Silos.km. s.r.o. - pracoviště vodňanská drůbež a.s., Radomilická, č.p. 886, 389 01 Vodňany. Informace: Volodymyr Drahun, +420 776 513 442. Výroba - Výroba Obsluha strojů 23 000 Kč Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva obsluha dělící pily. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADAVKY: vzdělání vyučen, základní znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, po té možnost prodloužení, Zaměstnanecké výhody: stravenky, KONTAKT: Voják Jan, tel.: 606 766 489, e-mail: vojak@lamivex.cz. Pracoviště: Lamivex s.r.o., Za Pilou, č.p. č.e. 1328, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jan Voják, +420 606 766 489. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 100 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADAVKY: potravinářský průkaz, řidičský průkaz sk. "B" - výhodou, Pracovní doba: 5:00-11:00hod., KONTAKT: osobně nebo telefonicky v době od 9:00-16:00 hod., Ing. Zevl Jiří, tel.: 383318326, 776805640, e-mail: zevl@tst.cz, kralikova@tst.cz. Pracoviště: Teplárna strakonice, a.s., Komenského, č.p. 59, 386 01 Strakonice 1. Informace: Jiří Zevl, +420 383 318 326,776 805 640.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Odbočka přítel Slavie Praha byla opět u vítězství svého týmu.
38

OBRAZEM: Strakoničtí slávisté byli opět o vítězství svého týmu

Ilustrační foto.

Přeboru Strakonicka dál vládne béčko Katovic

V derby měl favorit vrch, body se ale dělily

Tábor - Nedělní druholigové derby mezi fotbalisty Táborska a Dynama (1:1) mělo vše, co by si fanoušci mohli přát: řadu šancí a nesmlouvavých osobních soubojů, napětí až do posledních vteřin na hřišti, na obou střídačkách i v hledišti.

-

Pohodová výhra Motoru v Kadani

Kadaň - Dnešní utkání 7. kola Chance ligy mezi hokejisty Kadaně a Českých Budějovic ještě ani pořádně nezačalo a Motor už prohrával.

Velká závodnice je, když...

České Budějovice – Životní úspěch patnáctileté překážkářky Sokola Č. Budějovice Terezky Babické na víkendovém mistrovství ČR žákyň v Jablonci jsme zaznamenali: dva tituly – na 100 m v krajském rekordu 13,94, na 200 m dokonce v rekordu České republiky 27,87…

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 9 7 0 2 14:9 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Jablonec 9 4 1 4 14:10 13
7. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
8. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
9. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT