Podle trenéra Jiřího Slabého to bylo až do rozhodujícího třetího gólu soupeře vyrovnané utkání. „Pak měli domácí psychicky navrch a vytvořili si i šance, přidali po fotbalové akci čtvrtého pojišťováka a nastřelili dvě břevna. Ale to už nebylo o co hrát," uvedl.

Zmínil ovšem také jedno ale… „Když jsme dotáhli na 1:1, přišla penalta. Opět jsme dotáhli na 2:2 a opět penalta. Na ni se ještě možná – bude-li na to nálada – podívám," přiblížil.

Želeč se ujala vedení už v 8. minutě, kdy po zbytečném rohu nadvakrát dotlačila míč do sítě. V 15. minutě Dumský obešel po lajně dva hráče a Němec poslal křížem vápna nabídku, kterou Martin Šrámek přetavil ve vyrovnání. Ve 27. minutě domácí proměnili penaltu.

Hosté srovnali podruhé v 55. minutě, opět po lajně Němec založil kolmicí útok na Dumského, ten našel Škulinu a bylo to 2:2. „V 77. minutě přišla druhá penalta na 3:2. Do té doby se na fotbal nechalo dívat, pak už ne. Škoda jen, že se chvilku poté, co trval stav 2:2, neujaly naše gólové střely," dodal Jiří Slabý.

Sestava: Budoš – Obleser, Mikeš, Čabrádek (86. Koutenský), Němec – M. Šrámek, Valta, V. Šrámek, Čapek, Dumský – Škulina (86. Ludvík).