VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Druholigoví Jihočeši hrají o víkendu doma

Fotbalisté Táborska ve II. lize po výhře ve Zlíně (1:0) hrají v sobotu od 15.30 na Soukeníku s posledním Vltavínem.

18.10.2013
SDÍLEJ:

Roman Lengyel v Pardubicích hlavičkuje do bezpečí. Fotbalové soutěže na jihu Čech o víkendu pokračují.Foto: Deník/ Luboš Jeníček

Což bývá zrádné. „V kabině se o tom bavíme, říkáme si, že ho nesmíme podcenit. Na to, že Vltavín je poslední, nesmíme koukat. Trenér nám říkal, že Vltavín se prezentuje velmi nepříjemným bojovným fotbalem," varuje autor vítězné branky ze Zlína Petr Javorek (více k tomu v rozhovoru s ním v sobotním Deníku).

Pátek

II. LIGA: Dynamo ČB – Zlín (18 Střelecký ostrov).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Vltavín (Soukeník).

III. LIGA: Strakonice – Převýšov (10.15 ČB, Složiště).

DIVIZE: Č. Krumlov – Táborsko B, Písek – N. Ves (10.15), Milevsko – Cheb.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – Čimelice, Rudolfov – Soběslav (10.15), Písek B – Veselí (13.15), Sedlice – Třeboň, Roudné – Jankov (10.15).

I. A TŘÍDA: Želeč – Branice (13.30), Protivín – Olešník, Hradiště – Bernartice, Týn – Vodňany, D. Bukovsko – S. Ústí, Katovice – Ševětín, Planá – Mirovice, Loko ČB – T. Sviny (10.15), Velešín – Slavia ČB, Vacov – Roudné B (13), D. Voda – Borovany, Čt. Dvory – Vimperk (10.15).

I. B TŘÍDA: Dříteň – V. Brod, Kaplice B – H. Planá, Lhenice – Frymburk, Křemže – K. Újezd, Větřní – Nemanice, Zliv – Přídolí, Čkyně – Husinec, Štěkeň – Lažiště B, Strunkovice – Poříčí, Stachy – Kestřany, Bělčice – Chelčice, Sousedovice – Blatná, Řepeč / Opařany – Božetice, R. Hory – Mirotice, Sepekov – Záhoří, Jistebnice – Sm. Lhota, Větrovy – M. Tábor, Kluky – Malšice (14.30), Slavonice – Lomnice, Lišov – N. Bystřice, K. Řečice – Třebětice, J. Hradec B – Ledenice (Vajgar), Klikov – Č. Velenice, Temelín – N. Včelnice.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Příbram (14 Složiště).

LIGA ST. ŽÁCI: Prachatice – Slavia (14.15).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Plzeň (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: J. Hradec – Milevsko (10 Tyrš.), Hluboká/Olešník – Slavia ČB (10 Hluboká), Blatná – Táborsko B / Chotoviny (9.30), Břilice – Strakonice (10), Roudné – SKP ČB (13.30).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – Kaplice (10), Suchdol – N. Hrady (10), Protivín – Mirovice /Čimelice (10), Hradiště – Volyně (10), Vodňany – Vl. Březí (10), Sedlice – Vacov (10), Ml. Vožice – Kunžak (10), Veselí – Dačice (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Strakonice (10), Slavia ČB – Č. Krumlov (10).

I. A ŽÁCI: Soběslav – Lomnice (10), K. Újezd – Dačice (9.30), Borovany – Hrdějovice/ Nemanice (9.30), Čimelice/ Mirovice – Písek B (10 Čimelice).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Příbram.

KP ŽENY: Borovany – Lažiště (13.30).

Neděle

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Bavorovice, Dačice – Dražice (15), Lažiště – Prachatice.

I. A TŘÍDA: Netolice – Kaplice, N. Ves/Brloh – Hrdějovice (N. Ves).

I. B TŘÍDA: Č. Krumlov B – Sedlec, Záblatí – Osek B (10.30), Chýnov – Bechyně, Suchdol – Soběslav B.

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Táborsko (13).

LIGA ML. DOROSTU: Písek – Motorlet (14).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (10 Složiště), Písek – Benešov (10), Táborsko – Plzeň (10 Svépomoc).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – J. Hradec (14.15).

KP DOROSTU: Čes. Krumlov – Loko ČB B (9.30), Lomnice – Čt. Dvory (13.30),Prachatice – Rudolfov (9).

I. A DOROSTU: Lišov – H. Stropnice (13.30), Větřní – Mladé (10), Olešník/Hluboká – Borovany /T. Sviny (14.30 Olešník) K. Újezd – Borek (10), Mirotice – Strunkovice/Bavorov (12), Netolice – S. Hoštice/Sousedovice (13), Osek/Strakonice B – Čkyně (12), Bechyně – Bernartice (10), N. Bystřice – Sepekov (10), Soběslav – M. Tábor (10), Kovářov – N. Včelnice (10).

KP ŽÁCI: Blatná – Chotoviny (10), Milevsko – Roudné (14), Čt. Dvory – M. Tábor (13), T. Sviny/H. Stropnice – Táborsko B (9.30 T. Sviny), Břilice/Třeboň – Loko ČB (10 Břilice).

I. A ŽÁCI: N. Včelnice – Rudolfov (10), Kaplice – Č. Velenice (10), Suchdol – Hluboká (9.30), Osek – Protivín (10), Vacov – Vodňany (10), Hradiště – Volyně (10), Zliv – Vimperk (10), Týn – Netolice (10).

KP PŘÍPRAVKY: Sokol JH – Písek (11 Tyršův stad.), Písek – Dynamo A (12 JH Tyrš.), Dynamo A – Sokol JH (13 Tyrš.).

KP ŽENY: S. Ústí – Hradiště (13), Protivín – Mokré (12.30).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 15.30 hodin.

Autor: Bohumil Ortman

18.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Diváci se během Krampus show Kaplice náramně dobře bavili.
103

Krampus show 2017 předvedla úchvatnou podívanou

Po čelním střetu nákladního automobilu tovární značky DAF, zemřel řidič osobního vozu VW Polo.

Nehoda na Vodňansku skončila tragicky

Vánoční trhy přilákaly do Vodňan stovky lidí

Vodňany – V sobotu 16. prosince v 9.30 hodin začal Vodňanský Vánoční trh.

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Sobota je den, kdy stovky krampusů vtrhnou do Kaplice a s nimi tisíce diváků

Kaplice - Démonické bytosti, mytické šelmy, napůl zvířecí, napůl lidské, adrenalinově pobaví diváky v Kaplici.

Kam za kulturou 16. a 17. prosince

Strakonicko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT