Třetí porážku, z toho druhou doma, utrpěli v sobotu 20. října v 9. kole I. A třídy katovičtí fotbalisté. V souboji třetího se čtvrtým podlehli Týnu nad Vltavou 1:2 (1:0). V tabulce klesli na čtvrtou příčku.

První poločas se hrál v ostrém tempu, kde nechybělo nasazení, bojovnost a snaha obou mužstev chtít hrát útočně. Do vedení šli domácí už ve 21. minutě. „Podařilo se nám využít chybu brankáře, Káník vybojoval balon a dal přesnou přihrávku na Horejše, který nás poslal do vedení," popsal trenér Roman Malý.

Ve druhém poločase uznal, že měl soupeř větší kvalitu a ve většině činností byl lepší. „Měl lepší pohyb, kombinaci a práci s míčem. Nutno také podotknout, že i přesto měl jen dvě šance, které dokázal stoprocentně využít," řekl kouč.

V 66. minutě srovnal po samostatném úniku Plojhar, deset minut před koncem dokonal obrat přesnou střelou Červenka. Naopak Katovičtí své příležitosti nevyužili.

„Projevuje se absence několika klíčových hráčů na tréninku a se soupeři jako Týn nestačíme ve druhé půli fyzicky. Chybí nám sehranost," uzavřel trenér.

Sestava: Švehla – Funda (84. Kálal), Hajdušek, Cibulka, Černý – Horejš, Roučka (46. Janus), Krejsa, Bálek, Zoubek (81. Kohout) – Káník.