Jiří Zamrazil, jednatel Sokola Bělčice: „V 17. minutě jsme měli vyloženou gólovou šanci, kdy šel Hanzlík sám na brankáře, ten ale jeho střelu se štěstím vyrazil. Ve 20. a 31. minutě měli šanci hosté, ale náš brankář byl na místě. Do vedení šla Volyně v 53. minutě, když v našem pokutovém území fauloval Zeman a nařízenou penaltu se štěstím proměnil Němeček starší. Pět minut poté po levém křídle unikl za obranu Ráž a jeho milimetrovou přihrávku využil Hanzlík snadným zakončením do prázdné branky. Poté se utkání přiostřilo a hra byla často přerušována fauly. V 74. minutě byl vyloučen hostující Škopek za udeření protihráče v přerušené hře. Početní převahu jsme využili v 83. minutě, kdy Ráž přesně odcentroval před branku a Jakub Říský neměl problém otočit utkání v náš prospěch."

Sestava: M. Burian – Zeman, M. Hevera, Lukáš Krameš – V. Mach (46. P. Burian – 53. Sejkora), Nusl, Cibulka, Ráž (70. Jakub Říský), Ježek – Páca, Hanzlík.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „Soupeř byl hratelný. První klíčový moment byl, že jsme po první půli nevedli. A druhý, že po penaltě, kterou proměnil Němeček starší, šel Škopek sám na brankáře, jenže zakončil slabě. Kdybychom vedli 2:0, nemohli jsme prohrát. Ale vlastní chybou jsme soupeři dali šanci uhrát dobrý výsledek. Soupeř přitvrdil hru a sudí byl dost benevolentní – v jedné strkanici se Škopek neudržel a byl vyloučen. To vneslo do našich řad nervozitu, ztratili jsme koncentraci a po chybě a rychlém protiútoku jsme inkasovali podruhé."

Sestava: Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina – F. Gašpar (63. P. Gašpar), Němeček ml., Mack, Havlíček – Škopek, Němeček st.

Radek Kapusta, trenér Vodňan B: „Duel se odehrával podle mých představ. Hosté se snažili hrozit hlavně ze střel z dálky a standardních situací. Nám vázla kombinace a zbytečně jsme plno věcí řešili sami na sebe místo postupné kombinace. Myslím, že někteří nešli do zápasu naplno, což se v derby nedělá. Chtěli jsme vyhrát, ale nakonec remíza je spravedlivá. Oba naše góly dal Drahomír Vítovec."

Sestava: J. Novák – Janda (85. Víšek), Kapusta, Filip – Kvěch (80. F. Hubáček), T. Staněk, Malík (46. Brabec), Štěch – Šmíd, Varyš (58. Š. Dvořák), M. Novák (46. D. Vítovec).

Václav Mareš, trenér Chelčic: „Z mého pohledu to byl vynikající zápas, který měl úžasnou atmosféru. Na utkání mě nejvíce mrzí dvě věci – zranění Míry Langa a to, že se rozhodčí bál vyloučit domácího Kapustu, který měl být poslán do kabin po zákroku na Koubu. Bohužel nás také nepodržel gólman Novák, který se podepsal pod vyrovnávací gól. Rád bych vyzvedl hru Kopence, který byl naším nejlepším hráčem. O naše branky se postarali Kopenec a Šácha."

Sestava: P. Novák – Čížek, Kopenec, Turek, Marek Lang – Tesař, Miroslav Lang, Křenek, Jaroslav Jakš (90. Pícha) – Šácha, Kouba.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „V prvním poločase jsme byli aktivnější, ale trápí nás stále koncovka, hodně se nadřeme na gól. Druhá půle byla vyrovnanější a nám se v 82. minutě podařilo Křížkem po standardní situaci po dorážce hlavou skórovat. Vyhráli jsme zaslouženě."

Sestava: Šilhan – Masák, Jalůvka, Hrach, Behenský – Kovář, Kacetl, M. Glazunov, Kokrda (68. Kohout) – Křížek, Máška (65. T. Glazunov).

František Žák, trenér Štěkně: „První poločas jsme začali špatně a už v 9. minutě jsme inkasovali po rohu. Druhý gól domácí dali ve 23. minutě. Alespoň ve druhém poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale pouze do 69. minuty, kdy jsme inkasovali potřetí. Od tohoto okamžiku soupeř zcela převzal otěže utkání a v 85. minutě přidal čtvrtý gól. Celý tým mě velice zklamal. Během duelu jsme se prezentovali hrou, kterou předvádějí ´staří páni´ a s tou bohužel v dnešním fotbale nepřehrajete žádného soupeře."

Sestava: Řezník – Vachta, M. Čížek, Havránek, Jariabka – Pletka, V. Čížek, Kešner, Prokeš ml. – Páník, V. Uhlík (71. Michálek).