V 11. minutě balon po nedorozumění obrany s gólmanem záhadně doputoval do domácí branky a hosté vedli. Ale ve 24. minutě bylo vyrovnáno, Pojsl zprava centroval a Hrčka pohotově propálil gólmana.

Ve 27. minutě si Janus povodil míč a jeho tvrdou ránu gólman s problémy vytěsnil. Následovaly další šance Dražejovských, ale do přestávky se už skóre nezměnilo, když ve 40. minutě hostům pomohlo břevno pokusu Hrčky.

Druhá půle pokračovala v podobném duchu, přišly ale i góly. V 51. minutě se Liška ve vápně obtočil kolem obránce a střelou přesně k tyči nedal brankaři šanci – 2:1.

V 58. minutě napřáhl Poláček, gólman vyrazil jen před sebe a Hrčka s přehledem dorazil – 3:1. Soupeři, který přijel v jedenácti, se snaha upřít nedala, výsledkem však bylo pouze zakončení Švarce v 77. minutě do Čakrta. Tou dobou již hájil branku hostů Pojsl, který vystřídal jejich zraněného brankáře a dokázal se „proti svým" vytáhnout a předvést několik dobrých zákroků.

V 85. minutě ale nemohl zabránit gólu, když si Trajer po centru Januse srazil balon do vlastní sítě. V 89. minutě Pojsl dobře vychytal Hrčkův pokus. V 90. minutě pak prudce centroval Halama a Liška usměrnil hlavou míč přesně k tyči – 5:1. V nastaveném čase uzavřel skóre i svůj hattrick Liška, když již do prázdné branky dorážel precizní přihrávku Hrčky.

Branky: 51., 90. a 90+3. Liška, 24. a 58. Hrčka, 85. vlastní – 11. vlastní.

Dražejov: Čakrt – Šulda, Mrkvička, Halama, Gumuliauskas – Holeček, Janus, Vítovec, Liška – Zayml, Hrčka. Střídali Poláček, Pojsl, Kacetl, Řezáč.

PAVEL ŠVEC