Starší: Blatná – Strakonice 1:3 (0:1). Mladší: Blatná – Strakonice 1:4 (1:1).

David Reguš, trenér staršího týmu Blatné: „K zápasu snad ani není co říct. Jen to, že jsme byli celou dobu horším týmem a po zásluze jsme prohráli. Sice jsme měli i světlé momenty, co se týče pár šancí, ale s tím si soupeř dokázal poradit. Naše hra byla nekompaktní, postrádala pohyb dopředu a důraz v osobních soubojích. Hráči si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí sám."

Sestava: Chlanda – Petráš, Karban, Hrubý, K. Šejvar – Sýkora, Voborník, Kallmünzer, Mišiak, Motyka – R. Šejvar. Střídali Janota, Linhart, Burian.

Karel Sládek, trenér staršího týmu Strakonic: „Zápas měl náboj. Věděli jsme, že domácí jsou důrazní a hrají agresivní fotbal. To se také potvrdilo, ale my jsme hráli zodpovědně a měli i šance. Odehráli jsme utkání na úrovni a zaslouženě vyhráli. Jenom škoda inkasované branky. Do vedení jsme šli ve 23. minutě gólem Diviše, ve druhé půli zvýšili v 53. a 58. minutě Jarolím a po něm Diviš. Poté jsme polevili a po nedorozumění v obraně blatenský Hrubý snížil."

Sestava: Klas – Nejedlý, Dvořák (81. Boukalík), Kočí, Náhlík – Kovář, Dohonyi, Chvosta, Jarolím – Diviš (73. Máška), Vlk (70. Kovalčík).

Jan Janota, trenér mladšího týmu Blatné: „Utkání jsme měli velice dobře rozehrané a první poločas jsme byli na hřišti lepším týmem. Po obrátce jako by se kluci zalekli možného bodového zisku a začali hrát zataženě a dopouštěli se laciných chyb. A toho zkušený soupeř samozřejmě využil a zaslouženě vyhrál."

Sestava: Kurz – Stulík, Tvrdý, Drůba, Kalous – Petráš, Trčka, Janota, Maňaska – Formánek, Chovanec. Střídali Hejl, Cvach, Kareš, Sedláček, Hrádek.

Martin Červinka, trenér mladšího týmu Strakonic: „Okresní derby jsme sice vyhráli, ale spokojenost je pouze se třemi body. První půli se mi ani nechce hodnotit, za dobu mého působení u mladšího dorostu jsme předvedli nejhorší možný výkon! Sice jsme šli do vedení utěšenou střelou Mášky, ale soupeř brzy kontroval. Po důrazné přestávkové domluvě jsme se herně zvedli a výsledkem byly další branky, o které se podělili dvakrát Požárek a Kovalčík. Zlepšený výkon ve druhém poločase nám zajistil plný bodový zisk, ale jinak jsem měl k úplné spokojenosti daleko."

Sestava: Holý – P. Tůma, Boukalík, J. Tůma, Hálek – Uhlík, Kovalčík, Máška, Narovec – Vlk, Požárek. Střídali Kagui, Soutor, Provazník, Beran.

Dohrávka 25. kola – starší: Meteor Tábor – Strakonice 1:5 (0:3). Mladší: Meteor Tábor – Strakonice 1:2 (0:1).

Karel Sládek, trenér staršího týmu: „Utkání v Táboře bylo jen otázkou skóre. To mělo být vyšší. Hned ve 4. minutě se po sólu prosadil Chvosta, do přestávky přidali další góly ve 38. minutě Kovář a ve 39. minutě Jarolím. Druhý poločas byl z naší strany festivalem neproměněných šancí, ale dva góly přidali v 60. minutě Vlk a v 68. minutě Dohonyi. Domácí snížili v 74. minutě."

Sestava: Klas – Nejedlý, Dvořák, Kočí, Náhlík – Kovář, Dohonyi, Chvosta, Jarolím – Vlk, Kovalčík (46. Máška).

Martin Červinka, trenér mladšího týmu: „V první půli byla naše hra kompaktnější a z vytvořených šancí se mělo gólově urodit. To se povedlo až v nastaveném čase, kdy se z penalty trefil Vlk. Po přestávce jsme prostřídali a na hřiště poslali nové síly, ale moc se to na naší hře neprojevilo. Soupeř získal půdu pod nohama a srovnal. Když už to vypadalo na dělbu bodů, dostal se k míči v 75. minutě vitální Vlk a na jeho střelu byl brankář domácích krátký."

Sestava: Holý – Zušťák, J. Tůma, Kovalčík, Kocanda – Beran, Máška, Kagui, P. Tůma – Požárek, Vlk. Střídali Narovec, Soutor, Sadlak, Uhlík, Linhart.