Pavel Horváth, Vojtěch Dyk, hokejový brankář Alexander Salák, herec Leoš Noha známý jako Áda Větvička z Okresního přeboru či komentátoři Jaromír Bosák s Robertem Zárubou. To je jen malý výčet hvězd, které v sobotu úderem 13. hodiny vyběhnou na vacovský trávník v rámci Fotbalohraní.

„Máme připravena další známá jména, rozhodně se bude na co dívat,“ zvou do hlediště za organizátory akce Viktor Valta a Václav Hanzlík. Kromě fotbalové exhibice je připravený i doprovodný program. Atrakce pro děti, autogramiáda hvězd a po zápase i koncert známé kapely Labyrint, která vystoupí bezprostředně po konci zápasu. „Našim cílem je, abychom nabídli zajímavý program na celé odpoledne,“ vysvětlují pořadatelé.

„V minulých letech přišlo kolem dvou tisíc diváků a já věřím a přeji si, abychom toto číslo letos překonali. Přijďte se pobavit, podpořit dobou věc a užít si pohodové odpoledne,“ dodává herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jenž stále zvažuje, v jakém dresu nastoupí. Dres Realu Top Praha obléká během exhibicí, v sezoně zase hájí barvy vacovského SK. Jak se rozhodne?