Tentokrát byli pořadateli Sparťané. Začátek byl ve 14 hodin na hřišti u Lidlu a zahájily výběry odboček do 12 let. Mužstvo Slávie zvítězilo 7:2. Po utkání se kopaly pokutové kopy, které kopali všichni hráči, na penalty vyhráli Sparťané 9:8. Utkání řídil pan Dunovský, jakož i následující zápas dospělých.

Před utkáním všichni uctili minutou ticha památku kamaráda, trenéra volyňské mládeže a sparťana pana Václava Bláhy, který zemřel den před tímto utkáním. Výtěžek z utkaní bude použit na nákup postýlek pro dětské oddělení strakonické nemocnice.

Zápas se stal tentokrát jednoznačnou záležitostí Slávistů, kteří zvítězili 7:0 (5:0), o branky se podělili Jiří Motl 3, Jiří Baloušek 2, Petra Divišová a Petr Baloušek. Čestný výkop utkání provedl šéf odbočky pražské Sparty pan Svatopluk Kunert z Prahy. V poločase se kopalo na láhev šampusu zavěšené v brance, bohužel bez výherce.

Za Spartu: Jakub Kozlík, Martin Čapek, Jan Jílek, Pavel Krejsa (K), David Šefčík, Radek Frčka, Jaroslav Mára, Petr Provazník, Tomáš Hajdušek, Jiří Prokeš, trenér Tomáš Prokopec.

Za Slávii: Bohumil Mára, David Vlček, Dominik Petráň, Petra Divišová, Jiří Motl, Matěj Kostka, Jan Zušťák, Tomáš Hozman (K), Petr Baloušek, Jiří Baloušek, Tomáš Kostka, Jakub Miklas, Lukáš Vápeník, Petr Hovorka, Patrik Řehoř, Jindřich Kadula, Jan Chylík, Jan Sigmund, trenérem byl Josef Berger.

Ještě před utkáním byl strakonickým pivem pokřtěn slávistický nástěnný kalendář, této záležitosti se ujali Petra Divišová a starosta města Břetislav Hrdlička. Obě mužstva zde měla stánky s propagačními materiály, které byly přístupné volně návštěvníkům a některé bylo možné také zakoupit. Mládež dostala dárky z rukou starosty města a předsedů odboček Jana Jílka, Miloše Sedláčka a fyzioterapeuta Petra Kollorose. Na závěr byla předána řediteli strakonické nemocnice MUDr. Tomáši Fialovi vybraná částka, která překonala předcházející roky, a to ve výši 22 200 Kč. Celým programem provázel DJ František Mareš.