Komentáře k zápasům:

Tomáš Čakrt, trenér Štěkně: „ Marně vzpomínám, kdy jsem zažil podobnou trapnost, bezmoc a ostudu! Ještě v 70. minutě jsme vedli 2:0! Někteří hráči hrají zcela nedisciplinovaně, naivně a hloupě a ukazuje se, že mnozí z nich na tuto soutěž prostě nemají. Považuji za nutné se za svou osobu omluvit všem štěkeňským fanouškům, kteří nás po celé utkání nadšeně povzbuzovali. Góly dali Kešner a Pletka."

Sestava: Lepič – Macků, V. Čížek, Jariabka, Sivera – Pletka, Páník, M. Čížek, Prokeš – Nedvěd, Kešner. Střídali Poláček, Havránek, Lhota.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Se Strunkovicemi jsme sehráli nejlepší zápas jara. Vytvořili si řadu šancí a ve druhé půli byli jasně lepší, ale na vítězství to bohužel nestačilo. Ve 28. minutě šel soupeř do vedení, srovnali jsme ve 43. minutě, kdy skóroval Čížek. S Chelčicemi jsme prohrávali od 1. minuty, ale už v 6. minutě Kejda vyrovnal. Úvod druhé půle nám vyšel skvěle – ve 49. minutě přehodil Krýsl všechny bránící hráče – 1:2. Poté už hráli fotbal jen domácí a v 76. minutě vyrovnali na konečných 2:2."

Sestava (Strunkovice): Landa – Pešek, Podskalský st., Podskalský ml. (11. Civáni), J. Pešír – Vojík, Strakoš, Hanzlík – Kahuy (40. Čížek), Kejda, Vápeník (77. F. Pešír).

Sestava (Chelčice): Landa – Pešek, Podskalský st., Podskalský ml., Vojík – Civáni (83. Harenčák), Kahuy, Kovanda (46. F. Pešír) – Kejda, Vápeník (24. Krýsl), Hanzlík.

Pavel Koubek, trenér Sousedovic: „V úvodu to nebylo nic jednoduchého, do vedení jsme šli až ve 34. minutě po gólu Duby hlavou. A ještě do přestávky zvýšil naše vedení Rataj. Po změně stran se hosté snažili něco s výsledkem udělat, ale Duba dal na 3:0 a pak už to byla jen otázka výše skóre. Čtvrtou branku přidal Jalůvka a na 5:0 svým třetím gólem dal Duba."

Sestava: Šilhan – Masák, Rataj, Hrach, Behenský – Kohout, Kacetl, Glazunov, Čížek (65. Jalůvka) – Kovář (81. Kuřina), Duba.

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „Oba zápasy s Poříčím a Čkyní si byly svým průběhem velmi podobné. V každém z nich jsme šli rychle do vedení, ale ani jednou jsme nedokázali skóre udržet v naší moci. Po inkasovaných gólech jsme ztráceli rytmus naší hry a často byli horším týmem. Naštěstí pro nás jsme se z toho dovedli oklepat a dotáhnout zápasy do remízových stavů. Bod z každého utkání je vzhledem k množství zraněných a předváděné hře pro nás prakticky vítězstvím. Velké absolutorium zaslouží hrající trenér Václav Mareš, který nám prakticky oba body vystřílel. S Poříčím dali góly Šácha a Mareš, se Čkyní Marek Lang, Šácha z penalty a Mareš."

Sestava (Čkyně): Novák – Pícha, Mareš, Varyš, Trobl – Marek Lang, Křenek, Turek, Max – Šácha, Čížek.

Sestava (Poříčí): Novák – Kortus, Varyš, Turek, Trobl – Marek Lang, Křenek, Tesař, Čížek – Šácha, Kouba.

Luděk Cimrhanzl, trenér Volyně: „První půle neměla žádnou zvláštní úroveň. Měli jsme víc ze hry, nedostali jsme se však do větších šancí. I tak jsme vedli gólem Němečka st. z trestňáku. Soupeř neměl nic. Po obrátce otevřel hru, ale my jsme chodili do rychlých protiútoků a měli řadu šancí, jenže stále to bylo jen 1:0. Až Prihara přidal druhý gól a ještě dvě minuty před koncem skóroval podruhé z trestného kopu Němeček st."

Sestava: Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Myslivec – Němeček ml. (75. Neumitka), Prihara, Mack, P. Gašpar – Němeček st. (90. Kopáček), F. Gašpar (81. Frk).

Jaroslav Kylberger, trenér Oseku B: „Po bojovném a víceméně vyrovnaném poločase jsme se dokázali prosazovat po stranách hřiště a po jedné z přihrávek Linharta se prosadil Josef Diviš. Hosté byli nuceni otevřít hru a nejlepší náš hráč Mráz dvakrát proměnil své nájezdy na brankáře hostí. Další šance jsme neproměnili a skóre se již nezměnilo. Hosté překvapili, jejich hra rozhodně neodpovídala postavení v tabulce."

Sestava: Chaluš – Kovárna, Frček, Mareš, Linhart – J. Diviš, Mráz, Krejčí, Roubin – Hromek, Jan Hájek. Střídali Šůs, Tomášek, Jiří Hájek, Čapek.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Domácí byli od začátku lepší na míči a tlačili se více do zakončení. Do druhé půle jsme nevstoupili dobře, když jsme v 50. minutě při standardní situaci nechali na malém vápně volného domácího hráče, který nezaváhal. Bohužel byl to rozhodující moment, na který jsme nedokázali odpovědět. I když jsme po obdržené brance zvýšili aktivitu a průběh hry jsme minimálně vyrovnali, nedokázali jsme prakticky ohrozit branku, až na únik Ráže v 73. minutě, který ale skončil slabou střelou. Hráli jsme vzadu na riziko a naše šance alespoň na bod žila až do 82. minuty, kdy jsme dostali druhou branku ze situace, která zaváněla dvojitým ofsajdem. Za další tři minuty jsme nechali ve středu soupeři dálnici a inkasovali jsme potřetí."

Sestava: Kočovský – Zeman, Lukáš Krameš, L. Mach, M. Hevera – V. Mach (26. Burián – 47. P. Hevera), Nusl (70. Sejkora), Cibulka, J. Říský ml. (80. Kylián) – Páca, Ráž.