Komentáře k zápasům:

Petr Novák, předseda FK Chelčice: „Zápas nepotřebuje komentář, výsledek hovoří za vše. Domácí nás rozebrali do šroubku. Chceme se omluvit všem chelčickým fandům."

Sestava: Novák – Trobl, Varyš, Kopenec, Valenta – Uhlík (60. K. Kortus), P. Kortus (45. Max), Jaroslav Jakš, Jan Jakš – Šácha, Turek.

Stanislav Vávra, vedoucí mužstva Poříčí: „Hosté šli do vedení už v 7. minutě po trefě Skalického. Vyrovnání jsme se ovšem dočkali o dvě minuty později – k míči se dostal Pašava, obešel obránce, přihrál Strakošovi a ten střelou z vápna nedal brankáři šanci. Poté jsme si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale bez gólového efektu. Ve 46. minutě byl sám před naším brankářem Čipera, Kluiber však předvedl vynikající zákrok. Zasloužené druhé branky jsme se dočkali v 54. minutě, ke střele se dostal Martin Šrámek a ta skončila v šibenici."

Sestava: Kluiber – Pešek, Podskalský, J. Krýsl, Vojík – Smejkal (75. Kubr), Strakoš, M. Šrámek, F. Pešír – Hanzlík, Pašava (90. Matějů).

Josef Mráz, trenér Sousedovic: „Úvod duelu vůbec nenasvědčoval tomu, že odjedeme s debaklem. Domácí jsme k ničemu nepustili, kontrolovali jsem hru a chodili do brejků. Ve 35. minutě jsme se ujali vedení, odražený míč poslal Rom střelou z vápna do sítě. Ale od té doby jsme začali kupit chyby a přestali hrát. O přestávce jsem hráče na chyby upozorňoval, ale nebylo to nic platné. Sice jsme se štěstím vydrželi do 60. minuty bez obdrženého gólu, ale poté jsme během deseti minut třikrát po hrubých chybách inkasovali. Deset minut před koncem jsme inkasovali ještě jednou a mohlo to být i horší – naštěstí domácí trefili jenom tyč. Druhý poločas jsme vůbec nezvládli a náš výkon byl tragický a neměl s fotbalem nic společného."

Sestava: Šilhan – Brynda, Hůzl, Rataj, Behenský – M. Duba, M. Glazunov, F. Duba, Hrach – Konečný, Rom.

Josef Říský, vedoucí mužstva Bělčic: „Zradila nás opět koncovka a nedůslednost při bránění. Během půl hodiny jsme si vytvořili tři velké příležitosti ke vstřelení branky. Ve 41. minutě jsme nedůsledně obsadili útočící hráče a Prokeš nádhernou střelou poslal hosty do vedení. Vyvinuli jsme enormní tlak a po sérii rohů vyrovnal minutu před poločasem hlavou Luboš Krameš. Druhou půli jsme již nezačali tak aktivně, přesto nás mohl poslat v 54. minutě Ráž do vedení, jeho střele z jedenácti metrů však chyběla razance. Netrvalo to ani tři minuty a soupeř nám udělil lekci z produktivity, když jsme neuhlídali centrovaný balon a prakticky druhou střelou na naši branku jsme opět prohrávali, trefil se Lhota. Snažili jsme se o vyrovnání, ale naší kombinaci chyběla kvalita."

Sestava: Kočovský – V. Mach, Zeman, Suda, M. Hevera – Hanzlík (79. Ježek), Nusl (46. Páca), Luboš Krameš, J. Říský ml. (60. L. Mach) – Soldát, Ráž.

Drahomír Hájek, trenér Štěkně: „Utkání se hrálo převážně mezi vápny. Soupeř hrozil ze standardních situací hlavně po rozích, kdy nám dělalo problém obsazování hráčů ve vápně. Ve druhém poločase jsme si vytvořili několik gólových příležitostí – Prokeš šel sám na bránu, ale dal těsně vedle, to samé Lhota. V závěru utkání se ve stejné pozici ocitl Hájek, udělal kličku brankáři a míč se dostal mezi malé vápno a penaltu ke Lhotovi a ten trestuhodně zahodil tisíciprocentní šanci. Ale jinak musím pochválit kluky za bojovnost a za důležité tři body."

Sestava: Fiřt – Kořán (30. Poláček), Cibulka, M. Čížek, Jariabka – Prokeš ml., Páník, Havránek (70. Šimon), Hájek ml. – Lhota, Kovář (75. Lojík).

Martin Bulka, trenér Blatné: „První půle byla převážně v naší režii a toho jsme dokázali využít a vstřelit góly. Nejprve Skuhravý hlavou, poté Brynda. Do druhého dějství jsme nastoupili s až moc velkým klidem, což se nám nevyplatilo. Brzy po přestávce domácí využili sporný pokutový kop a to je povzbudilo do zbytku zápasu. My jsme neproměnili několik svých možností, začali jsme zmatkovat, nebyli opět důrazní a nechávali soupeři hodně prostoru. V závěru jsme za naši nekvalitu byli potrestáni vyrovnáním na 2:2."

Sestava: Sedláček – Marek, D. Rubáš, Uldrich (63. J. Bulka), Nový – Skuhravý, Prokopec, R. Peleška, Kratochvíl – Brynda, Motejzík (77. Martínek).