Dudák okresní přebor - 11. kolo

Poříčí – Doubravice 4:1 (2:1). Poříčí potvrdilo minulou výhru v Katovicích, druhému týmu tabulky připravilo třetí porážku. Branky Hanzlík 3, Civáni – Z. Soukup. Rozhodčí Krejčík.

Civa Trans Rovná – Čestice 5:0 (4:0). Domácí důležitý souboj mužstev ze spodku tabulky jasně zvládli a posledního deklasovali. Branky Hájek, Poláček 2, Hulač. Pískal Hodánek.

Malenice – Střelské Hoštice 3:3 (2:0). Malenice po čtvrthodině vedly 2:0. Ve druhé půli zvýšily na 3:0, ale hosté bojovali dál a za poslední půlhodinu dokázali vyrovnat. Branky Brabec 2, Kotous – Květoň, Strnad, Náhlík. Sudí Jeřábek.

Cehnice – Radošovice 5:0 (1:0). Lídr tabulky si lehce poradil s nováčkem soutěže. Branky Hovorka 2 (1 z p.), O. Martínek 2, Mára. Řídil Zábranský.

Dražejov – Bavorov 0:2 (0:2). Hosté rozhodli v první třetině utkání trefami v 15. a 32. minutě. Branky Kautman, Calta. Rozhodoval Poklop.

Lom – Katovice B 2:4 (0:2). Katovičtí přijeli jenom v deseti, ale na hřišti to vypadalo úplně jinak. Byli běhavější, u míče vždy dříve a podle toho se také vyvíjelo skóre v prvním poločase. Za stavu 0:3 domácí snížili na 2:3, ale hosté náskok pojistili a nepustili. Branky O. Nový, Zelenka – Vosecký 2, Šíma, Hromíř. Rozhodčí Maroušek.

Vodňany B – Blatná B 5:3 (3:1). Předposlední domácí napodobili áčko, které v sobotu porazilo v I. A třídě Blatnou na jejím hřišti 2:1. Pro Vodňanské to byl tedy úspěšný víkend. Branky Varyš 3 (1 z p.), Malík, Machnyk – Písařík, Hlaváč, Míka (p.). Rozhodčí Hoch.

14. Čestice 11 1 1 9 10:47 4

MANE OP mladších žáků – 9. kolo: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice 2:0 (1:0), Ulman, D. Pikolon. Volenice – Dražejov 2:3 (1:3), Krotkovský, Sluková – Želízková 2, Špiroch. Sousedovice – Blatná se hraje ve středu 26. října.

7. Sousedovice 9 1 0 8 13:40 3

Protom OP starších přípravek – 10. kolo: Sedlice/Doubravice – Bavorov 4:3 (1:1), Zuklín 2, Řehoř, Vrba – V. Funda 3. Štěkeň – Střelské Hoštice/Katovice 2:8 (0:1), Hrdina, Kuneš – Zimanzl, J. Pivnička 3, Vanda, Švarc. Bělčice – Blatná A 0:9 (0:4), Řanda 3, P. Krátký 2, J. Outlý, Novotný, Kostohryzová, Hůrka. Lnáře – Chelčice 0:9 (0:4), Koc 3, Novák, Pícha 2, Brož, Švec. Sousedovice/Čestice – Volyně 2:3 (0:1), Šimek, Grabmüller – Michalec, D. Pikolon, Vávra. Junior Strakonice – Vodňany 11:3 (3:0), Kloud 4, Velek 2, Dejmek, Hruška, Mach, Straka, Činovec – Preisler, Charvát, Boskov. Blatná B – Dražejov se hraje v pátek 28. října.

14. Lnáře 12 0 0 12 11:168 0

Prima OP mladších přípravek – 10. kolo: Čestice – Dražejov 1:19 (0:10), Hartl – Štván 5, Škvára 4, Filip, Chalupa 3, Vokroj 2, Sokol, Janus. Blatná B – Junior Strakonice B 0:28 (0:13), Petrášek 8, Steiner, Polan 5, Švejnoha, Lagronová 3, Martínek, Peleška 2. Lnáře – Chelčice 5:11 (3:7), P. Masák 3, J. Masák, Majer – Novák, O. Tlapa 5, Kieweg. Blatná C – Volyně 7:3 (1:3), A. Vršťala 4, Vohryzka, Tůma, Paukner – Ulmanová, Bedlivý, Koželoužek. Blatná A – Vodňany 9:3 (2:1), Choura, Kubát 3, Matějka, Vacek, Jiřinec – Klucký 3. Volenice – Katovice 4:11 (2:5), Bártík 4 – Kohout 7, Rejšek 3, Požárek. Poříčí – Osek 2:7 (1:5), Kán, Rouče – Florián, Hanuš 2, Benedikt, Stieber, Kloud.

1. Blatná A 11 9 0 2 136:41 28
2. Junior Str. B 11 9 0 2 172:42 27
3. Katovice 11 9 0 2 125:50 27
4. Volenice 11 8 0 3 110:54 24
5. Dražejov 11 8 0 3 107:61 24
6. Blatná C 11 7 0 4 67:74 22
7. Osek 11 7 0 4 78:60 21
8. Chelčice 10 5 0 5 76:68 14