Fotbalový turnaj ve Strakonicích pokračoval minulou sobotu 2. kolem.

Čkyně – Strakonice st. dorost 2:1 (1:1). Branky: 20. Robert Provod (p.), 75. Valta – 38. Dvořák.
Strakonice: Klas – Kočí, Ouška, Dvořák, Náhlík – Kovář, Chvosta, Dohonyi, Jarolím – Boukalík, Máška. Střídali P. Tůma, J. Tůma, Kovalčík.

Hrálo se slušné utkání, které vyhráli zkušenější hráči ze Čkyně. Několik šancí ještě zahodili, ale nutno podotknout, že mladíci ze Strakonic si také vytvořili slušné šance a bojovali až do konce utkání.

Vacov – Sedlice 1:1 (1:0). Branky: vlastní – Šorna.

Dohrávka 1. kola: Strakonice st. dorost – Vimperk 6:3 (4:0). Branky: Diviš 4, Dvořák, Jarolím – Pankratz, M. Císař, P. Císař.

O minulém víkendu začal v Blatné turnaj mužů – 1. kolo.

Bělčice – Měčín 1:3 (1:0). Branky: Ráž – Šlajz, Malán, Jar. Krotký.

Hrálo se vyrovnané utkání. Pro Bělčické vyzněl lépe první poločas, ale v zakončení byli méně efektivní, na rozdíl od soupeře.

Blatná – Březnice 1:3 (1:1). Branky: D. Rubáš – Žid, Češka, M. Zářinický.

Na obou mužstvech byla vidět nerozehranost a začátek přípravy. Domácí šli do vedení krásnou střelou Rubáše. Na závěr poločasu ale inkasovali z hlavy neobsazeného hráče. Ve druhém poločase potrestal soupeř dvě chyby Blatenských a zaslouženě vyhrál.

Mirotice – Hradiště B 0:2 (0:1). Branky: P. Žalud, Rybár.

Hrál se z obou stran otevřený fotbal se snahou útočit, z čehož plynulo množství šancí na obou stranách. Utkání bylo velice slušné. Hradiště po zásluze vyhrálo 2:0, i když výsledek mohl být i 2:4.

Střelské Hoštice – Smetanova Lhota 0:2 (0:0). Branky: Špivák, Kálal.

Smetanova Lhota byla mírně lepší, zejména ve druhém poločase. Hoštičtí hráli v silně kombinované sestavě, měli k dispozici jen 11 hráčů. Přesto si vytvořili šance, které však nedokázali proměnit.

Turnaj dorostenců v Blatné – 1. kolo:

Blatná – Vlachovo Březí 6:1 (3:1). Branky: M. Mišiak 4, Kallmünzer 2 – Nosek.

Blatenští se poprvé dostali ven s míčem a ze začátku to bylo znát. Postupem času se zlepšila jejich rozehrávka a tím přibývaly šance. Hráči nic nevypustili a makali až do konce. Zasloužená výhra.

Chanovice – Nepomuk 3:0 (0:0). Branky: Mrázek 2, Lukeš.

Velmi bojovné utkání, ve druhé půli nalomil družstvo Nepomuka gól z trestného kopu na 1:0. Soupeř podal slabý výkon.

JAN ŠKRLE, MICHAL VANDUCH