Písek B - Junior Strakonice B 4:4 (1:3) na penalty 3:4
Branky Junioru: Maxim Stöger 2, Jan Havel, Lukáš Zvonek.

Měli jsme výborný vstup do zápasu a hned úvodu nás Maxim Stöger dostal do vedení. V 18´ + 19' jsme se dostali po brankách Jana Havla a opět Maxima Stögera do vedení až na 3:0. Soupeř byl v poli vyrovnaným soupeřem, ale do šancí se příliš nedostával. My jsme byli v 1. poločase tentokráte velice produktivní. Soupeř snížil ještě do přestávky na 1:3.

Ve 2. poločase nás soupeř začal přehrávat a navíc jsme dočasně přišli o brakáře Pavla Moudrého po nevybíravém zákroku píseckého hráče a zbytek zápasu musel dochytat pouze Michal Čumpelík, který se obětoval pro mužstvo a šel do zápasu jako 2. brankář za nemocného Matyáše Jandu. I přes herní převahu domácích v těchto fázích zápasu jsme si vytvářeli více šancí, především z rychlých protiútoků v provedení Lukáše Zvonka, neměl bohužel však svůj střelecký den a zahodil snad 5 tutovek, další vyložené šance neproměnili Jirka Kočí a Maxim Stöger. Závěr zápasu byl velice napínavý. Soupeř srovnal na 3:3 a v 56' jsme nešťastně otáleli s rozehrávkou a soupeř se poprvé ujal vedení 4-3. Už to vypadalo, že prohrajeme tímto smůlovatým gólem, Kluci však ještě našli v sobě sílu v poslední minutě srovnal po pěkné střele Lukáš Zvonek na 4:4.

Pokutové kopy na naší straně proměnili - Lukáš Zvonek, Maxim Stoger, Jiří Kočí a Petr Moudrý, neproměnil pouze Kamil Dejmek. Na penalty se dal nakonec dohromady původně odstoupivší gólman Pavel Moudrý a dvěma výbornými zákroky nám vychytal vítězství!

Po zápase a vítězném pokřiku dostali kluci z rukou Josefa Šáchy(Krajský fotbalového svaz) pohár za vítězství v 1.A třídě a medaili. Kromě hráčů hrajících tento zápas nás přišli podpořit také zbylí hráči podílející se v průběhu sezóny na titulu, byli to - Matyáš Janda, Daniel Hruška, Matěj, Straka, dále kluci hrající za starší žáky - Vladislav Hájek a Patrik Fürbach.

Na titulu se ještě podíleli - Karel Kloud, Lukáš Vaněček, Filip Švejnoha, Daniel Steiner, Štěpán Mach a Jonáš Kostka.

Vladislav Hájek