Junior Strakonice B - Sokol Sedlice 2:2 (1:0). 19. Peroutka Vojtěch, 58. Baloušek Petr - 56. Panuška Jan, 69. Klíma Vladimír.

Souboj druhého týmu se čtvrtým v B skupině I.B třídy přinesl zajímavý fotbal. Domácí nahánějí lidra tabulky ze Lhenic a potřebovali utkání vyhrát. Šli také v prvním poločase do vedení a vše bylo podle plánu. Po deseti minutách druhé části soupeř ze Sedlice sice vyrovnal, ale vzápětí vrátil Junioru vedení kanonýr Petr Baloušek. Na druhé straně však zaúřadoval také nejzkušenější hráč týmu Klíma a srovnal.

Výsledek 2:2 samozřejmě více potěšil hosty a na dálku také fotbalisty Lhenic, kteří si následně vytvořili v tabulce dvoubodový náskok Navíc mají na béčko Junioru zápas k dobru.