DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 19. KOLO

Cehnice – Blatná B 4:2 (3:1). Domácí sice nepodali dobrý výkon, přesto si připsali povinné vítězství nad předposledním týmem tabulky. Branky Příbramský 2, J. Chvosta, Vaněk – Peleška, Říha. ČK: 1:0 (Kouba). Pískal Jáchim.

Civa Trans Rovná – Lom 1:1 (1:1). Hrál se vyrovnaný zápas, bez výrazných příležitostí na obou stranách. Remíza je tedy spravedlivá. Branky Hulač (p.) – P. Mikeš. Rozhodčí Hollman.

Dražejov – Doubravice 4:2 (2:1). Dražejov byl fotbalovější a zaslouženě zvítězil. Navíc hodně šancí zůstalo nevyužito. Hosté hrozili hlavně z brejků. Branky Slavík, Hrčka, Liška, Brabec – Soukup, Zuklín. Řídil Hodánek.

Malenice – Volyně 1:4 (0:1). Do 20. minuty byla hra vyrovnaná. Poté hosté vstřelili laciný gól a začali domácí přehrávat, ty ale podržel gólman P. Hoško. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, ale branky dávali jen Volyňští. Domácí korigovali až za stavu 0:3. Branky Vopalecký – Chvosta 3, Žák. Sudí Richtr.

Osek B – Lnáře 7:0 (3:0). Zápas se od začátku odehrával v režii domácích, kteří si s chutí zastříleli. Hosté kousali jen ze začátku a za stavu 2:0 trefili břevno, jinak si žádnou šanci nevypracovali. Utkání bylo jen otázkou skóre. Branky Kešner 3, Blažečka, Hoch, Kalianko, Kovárna. Rozhodoval Mondek.

Střelské Hoštice – Bavorov 2:2 (2:0). Zápas se pro domácí vyvíjel velmi dobře a už v 15. minutě šli do vedení. A za deset minut už to bylo o dva góly. Ve 35. minutě domácí M. Boukal šel sám na branku, ale trestuhodně nedal. Hosté byli celou druhou půli lepší a po zásluze vyrovnali trefami v 83. a 93. minutě. Branky J. Boukal, M. Švihovec – Mach, D. Řezáč. Pískal Baloun.

Sedlice B – Katovice B 1:4 (1:1). Katovičtí byli lepší a potvrdili roli favorita. Domácí jim situaci ulehčili, od 10. minuty hráli po vyloučení za ruku o deseti. Výsledek je pro Sedlické ale až moc krutý. Branky Hrouda – Prokop 2 (2 z p.), Horejš, Koblic. ČK: 1:0 (Vaněk). Rozhodčí Maroušek.

DUDÁK III. TŘÍDA – 14. KOLO

Drahonice – Libějovice 4:1 (3:0), Moudrý 3, R. Vlček – Velíšek. Řídil Šindelář. Balvani – Štěkeň B 5:3 (1:2), Boukalík 4, Šebesta – Žák, Kovář,vlastní. Sudí Hoch. Hoslovice – Sousedovice B 1:0 (0:0), J. Vrzal. Rozhodčí Káník. Čestice – Kladruby 5:0 (2:0), Kozák 2, Plášil, Sluka, Staněk. Rozhodoval Bernas. Vodňany B – Pracejovice nehráno, hosté nepřijeli. V tabulce je předběžně započítán kontumační výsledek 3:0.

DUDÁK IV. TŘÍDA – 14. KOLO

Předslavice – Číčenice 1:2 (0:1), Šejna – Pavlíček 2. Sudí Mondek. Mnichov – Radošovice 2:3 (1:1), Přibil, Matašovský – Říha 2, Kristin. Řídil Šlehubr. Domácí v posledních vteřinách srovnali, rozhodčí gól pro faul neuznal. Nišovice – Cehnice B 2:0 (1:0), Samec 2 (1 z p.). Rozhodčí Zábranský. Doubravice B – Volyně B 5:3 (2:1), T. Prokopius 3, R. Prokopius, Kořán – Kabrna, Kopáček, Liška. Pískal Rynda. Volno měly Lnáře B.

1. Číčenice 12 9 1 2 32:18 28
2. Mnichov 12 7 3 2 32:20 24
3. Volyně B 11 7 1 3 32:16 22
4. Doubrav. B 12 6 1 5 36:29 19
5. Radošovice 12 6 1 5 21:19 19
6. Předslavice 11 4 2 5 26:28 14
7. Nišovice 12 4 0 8 25:42 12
8. Lnáře B 11 3 0 8 21:35 9