Po porážkách s Vasasem Budapešť (2:3) a s Widzew Lodž (0:4) svěřenci trenérské dvojice Marek Nikla a Tomáš Zápotočný šli do pátečního zápasu s přáním zabojovat o první vítězství v novém roce – a to se jim díky vydařené druhé půli také podařilo.

Samotný vstup do zápasu se přitom Dynamu příliš nepovedl, když od 24. minuty prohrávali 0:1. Ještě do půle ale Zajíc vyrovnal a po změně stran už Jihočeši ovládli hru: hned po půli Hellebrand dal na 2:1, poté Potočný na 3:1 a Hora z penalty pečetil na 4:1.

V sobotu se fotbalisté Dynama vrací z Turecka domů do vlasti.

Dynamo ČB - Priština 4:1 (1:1) - Branky: 43. Zajíc, 50. Hellebrand, 62. Potočný, 79. Hora (11) – 24. Gashi. ŽK: Potočný, Čermák. Dynamo: Janáček – Čolič (72. Grič), Havel (72. Sladký), Králik, Skovajsa – Zajíc (72. Hais), Hellebrand (63. Adediran), Čermák (72. Broukal), Hora, Mrsič (63. Penner) – Potočný (72. Matoušek). Priština: Nika – Bytyqi, Useini, Belica, Mici – Gashi, Pefqeli, Krasniqi – Kryeziu, Uka, Shefiti (náhradníci: Bulliqi, Kolaj – Pilana, Ramadani, Shabani, Luma, Hamiti, Gallapeni, Bajrami, Jashari, Begolli, Prapashtica)


PÍSEK S DUKLOU PRAHA
V sobotu se FC Písek utká doma s druholigovou Duklou Praha (10:15), béčko Dynama jede k přípravě do Benešova (10) a v dalším duelu béčko Táborsko hostí divizní Soběslav (14 na Soukeníku).