Ještě před tím, než fotbalisté Dynama České Budějovice vkročili poprvé do posilovny, se vší pečlivostí ji nachystal Stanislav Marek. Podívejte se na video, kdo šel kolem, toho zapřáhl. Zapojil se dokonce i útočník Quadri Adediran. 

Quadri Adebayo Adediran je Nigérijec, který na jih dorazil z Dukly Praha, do které přišel v srpnu roku 2021. V Českých Budějovicích podepsal smlouvu do 30. června 2026. 175 centimetrů vysoký rodák z nigérijského hlavního města Lagosu si vyzkoušel angažmá v Německu a na Maltě, v Českých Budějovicích přesvědčil, že má velký útočná potenciál.

Podívejte se na video, Stanislav Marek v sympatickém Nigérijci odhalil i další přednosti. "Máme vybíleno, všechno je nachystáno, sezona může začít," hlásil pyšně Stanislav Marek, který v lize hrál za SK Dynamo České Budějovice a FC Slovan Liberec. V lize odehrál 199 utkání a dal 3 góly. Za Dynamo České Budějovice nastoupil ve 126 ligových utkáních. Teď má na starosti zázemí nejlepšího jihočeského fotbalového klubu. "Všechno jsme připravili, kluci můžou začít."

Fotbalisté Dynama České Budějovice se k prvnímu tréninku vydali na Složiště, na Střeleckém ostrově je čeká perfektně nachystaná posilovna.