„Výsledek zápasu ovlivnil první gól, který jsme dostali hodně brzy a který dle mě byl řešitelný,“ zmínil trenér Marek Nikl gól na 0:1, jehož autorem byl už v 8. minutě do prázdné brány Kostka. „My se snažili s tím něco udělat, abychom výsledek otočili, jenže Boleslav dobře bránila a my hráli do plných. Přesto se nám podařilo v závěru vyrovnat a chtěli jsme zápas rozhodnout, nezvládli jsme ale další řešitelnou situaci, nechali tam balon přejít přes celé vápno a inkasovali jsme gól na 1:2,“ mrzelo Nikla.

Jihočeši do zápasu šli s několika změnami v základní sestavě, v níž mj. chyběl i stoper Lukáš Havel. „Má ze středečního tréninku zdravotní problém s kolenem. Doufáme, že to nebude nic vážného,“ přál si Marek Nikl.

Vyrovnávací gól na 1:1 dal Zdeněk Ondrášek, jenž v základu také chyběl. „Máme víc útočníků, rozhodli jsme pro sestavu, ve které jsme do zápasu šli,“ krčil rameny Nikl.

„Z prohry jsme obrovsky zklamaní, ale jde se dál a nezbývá nám než konečně vyhrát venku,“ připomněl Nikl, že v sobotu Dynamo sehraje důležitý zápas ve Zlíně.