Proti Salcburku šli fotbalisté Dynama sice s respektem, ale i v bojové náladě: „Je to top tým, ale nebojíme se a věřím, že sehrajeme dobré utkání,“ uvedl pro klubový web trenér David Horejš.

Pro Dynamu začal zápas šokem, když hned v úvodní minutě po chybě v obraně dostalo první gól. Po změně stran Salcburk své vítězství pojistil.

„Zápas měl výbornou úroveň a nakonec rozhodla kvalita soupeře, který dokázal proměnit své šance," uvedl po zápase trenér Dynama David Horejš. „Jsme rádi, že i my si vypracovali velké množství příležitostí, ale mrzí nás, že jsme je na rozdíl od soupeře nedokázali proměnit. Výkon celého týmu však byl velice dobrý a dá se na něm stavět. Bohužel jsme nebyli produktivní. Až na výsledek jsme moc spokojení.“

Salcburk - Dynamo ČB 2:0 (1:0) - Branky: 1. Koita, 76. Daka. Dynamo: Drobný (46. Vorel) – Čolič (46. Kladrubský), Králik (82. Kopečný), Havel (64. Talovierov), Skovajsa (64. Novák) – Javorek (58. Valenta), Čavoš – Jánošík (46. Ekpai), Šulc (64. Meszároš), Mršič (82. Kousal) – Brandner (82. Bassey).

ČESKÝ POHÁR

Druholigové Táborsko vyhrálo v pátek v 1. kole Mol Cupu v Soběslavi 4:1 po půli 0:1.

Třetiligový Písek vstoupí do Mol Cupu až v sobotu v Českém Brodě (17 hod,).