Zatímco další týmy z dolní části tabulky na hřištích favorizovaných soupeřů nečekaně bodovaly (Jablonec vyhrál v Ostravě a Karviná dokonce v Plzni, poslední Zlín uhrál aspoň bod v Olomouci), fotbalisté Dynama na svém hřišti propadli nejen výsledkově, ale i herně. „Byl to od nás tak slabý výkon, že jsme na bodový zisk nemohli pomýšlet,“ smutnil po zápase jeden z dvojice trenérů Marek Nikl.

Dle kuloárních informací, které začaly kolovat na sociálních sítích, si majitel klubu Vladimír Koubek údajně zavolal na „kobereček“ sportovního manažera Jana Podroužka a oba trenéry Marka Nikla a Tomáše Zápotočného. Dle informace na inFotbal.cz by údajně měl v týmu skončit dvaatřicetiletý záložník Jakub Hora a navíc prý oba trenéři Marek Nikl a Tomáš Zápotočný dostali do závěrečných podzimních zápasů výsledkové ultimátum.

Program Dynama do konce roku přitom je hodně náročný – teď v neděli venku Liberec, potom doma Teplice, venku Slavia, doma Hradec a venku Plzeň a Bohemians!

Majitel Dynama Vladimír Koubek zmíněné informace označil za spekulace. „V profi fotbale nikdo nemůže jen tak skončit. Zda bude jakýkoli hráč nastupovat či ne, je věcí trenérů,“ reagoval na dotaz Deníku šéf Dynama.

„Se současnou situací jsme samozřejmě velice nespokojeni, hráčům ale vytváříme takové podmínky, aby mohli podávat kvalitní výkony. Plníme jim i všechny náležitosti. A pokud jde o trenéry, žádná ultimáta nedostali,“ řekl Deníku Vladimír Koubek, zároveň však dodal, že o aktuální situaci vedení klubu samozřejmě ještě bude jednat.