Svěřenci trenérů Tomáše Zápotočného a Marka Nikla se před utkáním netajili přáním ve své posledním utkání na soustředění uspět: „My si vytváříme šance, ale vpředu nejsme efektivní,“ uvedl před zápasem Patrik Hellebrand. „S Újpestem to budeme chtít zvládnout i výsledkově a naladit se tak na ligu,“ zdůraznil záložník Dynama.

Jenže vstup do zápasu se Jihočechům nevydařil. Maďaři si v úvodních deseti minutách vynutili velkou převahu a v 11. minutě dal Csoboth pěknou střelou z vápna vedoucí gól. Krátce nato si na Csobothovu nahrávke naběhl Ambrose, jenž přidal druhý gól. V závěru prvního poločasu černobílí hru v poli vyrovnali, gól však nedali a naopak těsně před přestávkou dal Csoboth na 0:3 a po hodině hry Morschel z nařízeného pokutového kopu až na hrozivých 0:4 a teprve tři minuty před koncem Hais vysokou prohru alespoň trochu zmírnil Hais na 1:4. „Dostáváme laciné góly, sami je soupeři nabídneme,“ hněval se po zápase trenér Tomáš Zápotočný. „Bojácnost, malé sebevědomí, jedna chyba a sesype se půlka mančaftu… Takto bychom v lize neměli šanci,“ dodal kouč Dynama.

Dynamo ČB - Újpest FC 1:4 (0:3) - Branky: 88. Hais – 11. a 43. Csoboth, 19. Ambrose, 64. Morschel (11). Dynamo: Šípoš – Pařízek, Broukal, Králik, Trummer – J. Hora, Hellebrand, Nikl, V. Hora – Adediran, Ondrášek (střídali Andrew – Havel, Čoudek, Suchan, Čermák, Jungbauer, Bastl, Čmelík, Osmančík, Hais. Újpest FC: Banai, Pauljevic, Antzoulas, Hall, White, Mack, Ljujic, Jevtoski, Csoboth, Varga, Ambrose.