Dudák OP muži:

Lom – Čičenice 3:2 (2:0). 6., 38. a 77. M. Mišiak – 60. V. Marek, 65. A. Ostafiichuk.
Cehnice – Malenice 4:1 (0:0). 55. J. Janáček, 58. P. Stropnický vlastní, 66. J. Prokeš, 82. (PK) O. Martínek – 90. J. Lukeš.
Balvani Strakonice – Poříčí / Katovice B 3:2 (1:1). 24. M. Gramblička, 64. K. Řezanka, 80. P. Varnuška – 40. L. Pešek, 84. L. Vápeník.
Osek B – Sousedovice B 9:4 (6:2). 7. a 64. J. Hoch, D. Gondek, 19. Matěj Čapek, T. Hromek, 28. A. Vachulka, 41. D. Stieber, 56. J. Diviš, 76. L. Němeček – 9. J. Jalůvka, 39. (PK) V. Kafka, 88. a 89. J. Vítovec.
Drahonice – Volyně B 6:0 (2:0). 35., 38., 59., 78. a 87. D. Krejča, 90. L. Moudrý.
Blatná B – Doubravice 4:1 (2:0). 2. a 11. D. Fiřt, 66. F. Hrádek, 90. P Ďulík – 62. (PK) J. Soukup.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Dohrávka 12. kola:
Cehnice B – Čestice 3:2 (2:2). 8. D. Kůra, 44. P. Krejsa, 78. L. Čech – 10. P. Vojtíšek, 37. J. Bělohlav.
Bavorov B – Dražejov B 1:1 (1:1). 7. F. Holman – 10. P. Uhlík.
Štěkeň B – Bělčice B 3:2 (1:2). 33. L. Peterka, 61. P. Sup, 69. I. Hanák – 18. J. Vejšický, 30. P. Průcha.
Kladruby – Lnáře 0:1 (0:0). 48. P. Kastner.
Radošovice – Mnichov 0:4 (0:2). 4., 32. a 54. L. Černý, 65. P. Viktora.

18. kolo:
Čestice – Dražejov B 8:1 (5:1). 8. a 39. P. Vojtíšek, 11. S. Kozák, 13., 24. a 53. J. Bláha, 77. (PK) J. Kočovský, 83. P. Sheba – 41. (PK) T. Hynek.
Hoslovice – Bavorov B 2:0 (0:0). 77. J. Kadlec, 88. J. Ouška.
Radošovice – Kladruby 1:2 (1:0). 12. M. Peleška – 53. J. Mareš, 64. R. Beneš.
Cehnice B – Štěkeň B 2:2 (1:1). 39. A. Miklas, 75. D. Kůra – 34. (PK) L. Pavlík, 70. D. Rybák.
Mnichov – Bělčice B 8:1 (2:1). 19., 56. a 63. Z. Soukup, 25. P. Viktora, 55. a 90. M. Bártík, 65. a 88. L. Černý – 20. M. Fiala.


Načítám tabulku ...

Auböck OP dorost:

Sedlice / Doubravice – Stachy / Zdíkov 10:0 (5:0). M. Zeman 4, T. Baloušek 3, J. Šlapák 2, vlastní M. Voldřich.
Osek / Lháře – Sousedovice 1:4 (1:2). Š. Demetr – F. Benda, M. Duběda, J. Vítovec a O. Tipka.
Čížová – Mirovice B / Čimelice B 2:4 (0:3). M. Říha 2 – A. Pták 2, D. Herman a T. Kratochvíl.
Dražejov / Štěkeň – Záhoří / Kluky 11:2 (6:0). D. Nováček 6, V. Žižka a M. Bláha 2, P. Janus – J. Vandík 2.

Český trávník OP žáci:

Bělčice – Sousedovice 3:2 (2:0). Š. Čížek, D. Havlíček a M. Pechar – J. Němec 2.
Sedlice / Podolí – Dražejov 0:3 (0:1). M. Bláha 2, L. Sokol.

Český trávník OP mladší žáci:

Bělčice – Čestice 0:6 (0:4). S. Menšík a V. Raba 2, V. Kratochvíl a K. Rezek.
Štěkeň / Cehnice – Katovice 1:2 (0:2). V. Hule – Š. Sulán a N. Herman. ČK: 0:1 (M. Pecka).
Osek – Bavorov / PT B 5:0 (1:0). L. Duběda 4, P. Plšek.

Samuel Šigut byl v první půli zápasu Dynama v Pardubicích hodně aktivní a po jeho nahrávce dal Alli vedoucí gól Dynama.
Přímá záchrana se Dynamu po prohře v Pardubicích vzdálila

Penalty OP přípravky:

Volyně – Blatná 6:0 (2:0). Jiří Jiroušek a M. Harant 2, Josef Jiroušek a I. Impassa.
Dražejov – Volenice 1:13 (0:5). M. Zelinka – P. Průcha 7, V. Staňková 3, K. Pendl 2, D. Blahuta.
Poříčí – Střelské Hoštice 4:3 (2:1). T. Sušír 4, M. Pojžárek, O. Reban a M. Novák.

Prima OP mladší přípravky:

Junior B – Katovice 12:8 (7:1). Š. Fišer 7, T. Prokeš 4, D. Vodvářka – A. Kalčík 4, T. Vojík 3, M. Staněk.
Bavorov / PT B – Blatná 2:5 (1:4). F. Smékal 2 – Š. Poustka 2, P. Medlín, D. Flogel a M. Hrzal.
Sousedovice – Cehnice / Štěkeň 17:0 (5:0). J. Diviš 7, M. Blažek 5, A. Zeman 3, O. Pelouch 2.
Volyně – Dražejov 3:8 (0:3). J. Jiroušek 2, V. Šteco – R. Petrášková 7, V. Srb.
Bělčice – Střelské Hoštice 7:4 (3:2). F. Soukup, M. Panýrek a D. Bulka 2, A. Tokárová – M. Novák a M. Hládeček 2.
Volyně B – Sedlice 2:8 (2:3). M. Lenc 2 – O. Pecko 3, J. Šendera a A. Pavel 2, A. Murárik.
Osek – Blatná B 18:1 (7:0). L. Petržela 6, D. Jungbauer 4, S. Pazderník 3, M. Křišťan a M. Lojík 2, V. Glusa – M. Krejčí.
Poříčí – Chelčice 8:7 (5:4). F. Sušír 4, L. Hanzlík 3, T. Stulík – J. Volavka 4, T. Čížek 3.