Dudák OP muži:

Lom – Drahonice 0:2 (0:0). 55. V. Pavlík, 91. V. Častoral.
Osek B – Malenice 2:0 (1:0). 17. a 49. Matěj Čapek.
Cehnice – Doubravice 2:1 (1:0). 19. L. Čech, 90. A. Miklas – 57. F. Černý.
Balvani – Čičenice 0:2 (0:0). 47. M. Černý, 71. V. Marek.
Blatná B – Volyně B 0:3 (0:1). 36. M. Vávra, 75. D. Pikolon, 81. J. Čužna. ČK: 1:0 (55. F. Šimůnek).
Sousedovice B – Poříčí / Katovice B 1:5 (0:2). 66. P. Masák – 12. a 23. P. Civáni, 72. R. Štefanko, 76. M. Polan, 84. (PK) J. Krýsl.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Čestice – Štěkeň B 6:1 (3:0). 17., 37. a 70. V. Zábranský, 21. A. Porokhnavets, 66. a 83. P. Kvěch – 75. I. Řezník.
Lnáře – Dražejov B 8:2 (5:1). 10. a 67. J. Mourek, 16., 53. a 46. J. Uldrich, 31. a 77. J. Jehlička, 38. P. Šušlík – 37. R. Náhlík, 84. (PK) J. Pašava).
Hoslovice – Kladruby 3:1 (1:1). 10. J. Bártík, 66. (PK) J. Ouška, 73. L. Václavík – 33. J. Mareš.
Cehnice B – Radošovice 3:5 (0:3). 66. J. Čech, 82. J. Janáček, 86. (PK) J. Pavelec – 10. a 49. T. Herzig, 27. M. Peleška, 30. a 53. T. Kouba.
Mnichov – Bavorov B 2:2 (0:2). 83. Z. Soukup, 87. L. Černý – 10. P. Krejčí, 27. R. Chytil. ČK: 0:1 (38. V. Jelínek).


Načítám tabulku ...

Auböck OP dorost:

Sedlice / Doubravice – Osek / Lnáře 15:0 (9:0). T. Baloušek 5, F. Vrba a T. Vylita 3, P. Brabec 2, J. Šlapá a J. Klíma.
Dražejov / Štěkeň – Sousedovice nehlášeno.
Čížová – Stachy / Zdíkov 1:1 (1:0) – PK: 0:3. T. Bláha – Z. Martan.
Mirovice B / Čimelice B – Střelské Hoštice / Poříčí 1:7 (1:3). D. Herman – V. Havelec 3, P. Martínek, T. Kopp, M. Kabele a A. Tomšovic.


Načítám tabulku ...

Český trávník OP žáci:

Bělčice – Dražejov 0:3 (0:0). V. Sokol 2, L. Sokol.
Sedlice / Podolí – Katovice 3:1 (1:0). J. Šindelář 3 – M. Kopecký.
Sousedovice – Poříčí 7:4 (4:1). O. Tipka 6, F. Benda – M. Mirvald 3, D. Mrcek.


Načítám tabulku ...

Český trávník OP mladší žáci:

Bělčice – Dražejov 0:13 (0:3). T. Zdvořáček 4, T. Štván 3, J. Sklář, M. Lacina a M. Zoubek 2.
Bavorov / PT B – Čestice 2:6 (2:2). D. Ausberger 2 – J. Vršek 3, M. Vilánek, V. Kratochvíl a T. Koblic.
Osek – Katovice 8:3 (2:1). L. Duběda 5, J. Babka, M. Komrska a A. Demetr – N. Milčicová, B. Řezáčová a vlastní.


Načítám tabulku ...