Dudák OP muži:

Čičenice – Drahonice 2:1 (1:0). 22. (PK) P. Novák, 53. V. Marek. ČK: 0:1 (V. Pavlík při odchodu po utkání).
Doubravice – Lom 2:2 (0:0). 63. Š. Kučera, 91. O. Raba – 55. T. Mišiak, 76. V. Nový.
Malenice – Balvani 0:0.
Poříčí / Katovice B – Blatná B 8:1 (3:0). 2. M. Kotenko, 6., 12. a 67. L. Vápeník, 46. (PK) a 64. J. Krýsl, 61. L. Pešek, 80. P. Ráž – 77. F. Hrádek. ČK: 0:2 (42. J. Potůček, 88. A. Fous).
Sousedovice B – Cehnice 2:6 (1:1). 22. J. Vítovec, 87. D. Petráň – 7. a 66. L. Čech, 71. (PK) O. Martínek, 72. a 81. V. Vaněk, 85. J. Čech.
Volyně B – Osek B 1:1 (1:0). 13. V. Janoušek – 58. Matěj Čapek.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Dražejov B – Hoslovice 1:0 (0:0). 51. J. Vavřinec.
Lnáře – Mnichov 2:2 (0:2). 61. J. Masák, 82. J. Jehlička – 5. a 16. L. Černý.
Štěkeň B – Radošovice 1:1 (1:1). 5. J. Kačmár – 11. A. Kešner.
Bělčice B – Čestice 2:1 (0:0). 69. a 84. P. Průcha – 70. P. Sheba.
Bavorov B – Cehnice B 4:0 (3:0). 3. R. Oláh, 11. a 28. R. Řezáč, 48. J. Blažíček.


Načítám tabulku ...

Auböck OP dorost

Stachy / Zdíkov – Osek / Lnáře 10:3 (5:1). T. Kortus, D. Froyda, Š. Kurz a M. Oračko 2, V. Vondráček a M. Řimnáč – Z. Florián, D. Stieber a A. Majer.
Záhoří / Kluky – Sedlice / Doubravice 1:15 (1:6). L. Hrůza – J. Šlapák 5, T. Baloušek a J. Klíma 2, J. Baloušek, V. Řehoř, F. Vrba, T. Vylita a 2 vlastní.
Střelské Hoštice / Poříčí – Sousedovice 4:0 (2:0). R. Duraj 3, J. Rouče.
Mirovice B / Čimelice B – Dražejov / Štěkeň 11:1 (6:1). F. Fiala 4, D. Havelka, A. Pták a L. Kostohryz 2, J. Gelnar – D. Nováček.

Český trávník OP žáci:

Dražejov – Katovice 9:0 (4:0). V. Sokol a L. Sokol 2, F. Sklář, T. Štván, J. Zdychynec, M. Zralý a J. Petrásek.
Poříčí – Bělčice 2:3 (2:0). M. Pešír a V. Kratochvíl – J. Korček, V. Burian a D. Mašek.
Sousedovice – Sedlice / Poříčí 4:3 (2:3). R. Peterka, V. Bernad, J. Špička a J. Němec – J. Šefl 2, F. Šendera.

Český trávník OP mladší žáci:

Katovice – Bělčice 4:3 (2:2). M. Pecka 2, Š. Sulán a V. Řehoř – D. Burian, M. Hugr a V. Štefan.
Čestice – Dražejov 0:3 (0:1). T. Štván 2, D. Oberdrauf.

Divize U15: Junior Strakonice - Malše Roudné 1:2 (1:0).
OBRAZEM: Roudenská fotbalová patnáctka vyloupila strakonický Junior

Penalty OP starší přípravky 1.-8.:

Junior B – Volyně 5:4 (3:2). D. Kurz, O. Krejčí, D. Urban, L. Jeřábek a J. Šindelář – J. Jiroušek 2, M. Harant a M. Hrdina.
Volenice – Chelčice 10:1 (6:1). P. Průcha 6, V. Otradovcová 3, V. Staňková – F. Šimeg.
Blatná – Dražejov 6:7 (2:2). L. Fous, D. Uldrich, T. Fořt, B. Thai, S. Matoušek a J. Mourek – A. Sýkora 3, M. Mrázek, V. Šíp, O. Parkman a V. Palivec.

Penalty OP starší přípravky 9.-14.:

Střelské Hoštice – Vodňany 5:8 (2:6). M. Novák 2, V. Martínek, Š. Grosz a K. Dudová – J. Chalupský 4, O. Dunka 2, O. Kaše a R. Vindis.
Katovice – Poříčí 2:5 (0:2). Š. Kotrba a Š. Mucha – O. Gajan 2, P. Pešek, T. Sušír a T. Zedník.

Prima OP mladší přípravky 1.-6.:

Katovice – Bavorov / PT B 5:4 (2:2). A. Kalčík 3, T. Vojík a V. Pešek – S. Bělecká a F. Smékal 2.
Blatná – Volenice 18:9 (6:3). Š. Poustka 6, S. Bulka 4, Š. Krajzl 3, J. Ďulík a D. Flogel 2, K. Šrámek – K. Pendl 8, J. Kadlec.

Prima OP mladší přípravky 7.-12.:

Dražejov – Sousedovice 3:12 (1:8). R. Petrášková 3 – J. Diviš 9, Š. Brynda 2, N. Bryndová.
Cehnice / Štěkeň – Bělčice 5:13 (4:7). J. Krejsa a E. Krejsová 2, A. Frčka – F. Soukup 6, D. Bulka 3, M. Panýrek, A. Tokárová, M. Kočovská a B. Šustr.
Střelské Hoštice – Volyně 6:4 (2:3). M. Novák 5, M. Hládeček – J. Jiroušek 3, I. Impassa.

OP Prima mladší přípravky 13.-19.:

Sedlice – Sousedovice B 4:11 (0:6). O. Pecko, A. Pavel, M. Šindelář a V. Šavrda – A. Zeman a O. Slavíček 5, vlastní.
Chelčice – Osek 1:7 (1:1). T. Čížek – D. Jungbauer 3, L. Petržela 2, M. Křišťan a M. Lojík.
Blatná B – Volyně B 9:4 (4:1). M. Janeček 3, M. Hrzal a P. Medlín 2, D. Flogel a J. Loula – J. Hrubeš 2, T. Pekař a J. Kloud.