Dudák OP muži:

Osek B – Cehnice 0:3 (0:0). 62. L. Čech, 82. M. Kováč, 90. J. Čech.
Lom – Poříčí / Katovice B 5:0 (1:0). 5. L. Zíka, 50. a 74. M. Köhler, 63. J. Krám, 73. J. Musil.
Drahonice – Doubravice 4:2 (1:1). 41. J. Brůžek, 52. V. Pavlík, 72. Š. Kučera vlastní, 82. D. Krejča – 28. F. Křivanec, 62. L. Filip.
Volyně B – Čičenice 2:3 (2:2). 18. M. Malina, 34. J. Brabec – 25. A. Fodor, 36. (PK) P. Novák, 53. V. Marek.
Balvani Strakonice – Sousedovice B 3:2 (2:1). 1. P. Varnuška, 6. K. Řezanka, 90. V. Saleh – 12. J. Jalůvka, 47. P. Masák.
Blatná B – Malenice 3:5 (2:2). 11. J. Barabáš, 45. J. Levý, 66. J. Ďulík – 8., 45. a 90. (PK) J. Jůzek, 75. A. Dejmek, 85. A. Vilánek.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Hoslovice – Bělčice B 2:1 (0:0). 59. J. Kadlec, 65. D. Malý – 75. D. Průcha.
Radošovice – Bavorov B 7:2 (5:0). 13. a 79. (PK) M. Peleška, 26., 28. a 35. T. Kostka, 42. a 68. M. Víta – 72. V. Kucul, 77. F. Kohout.
Kladruby – Štěkeň B 0:3 (0:1). 10. S. Poláček, 50. I. Řezník, 77. P. Sup.
Čestice – Lnáře 0:0.
Cehnice B – Dražejov B 3:4 (2:2). 11. T. Horváth, 13. (PK) D. Pečený), 69. J. Janáček – 3. R. Náhlík, 7. T. Raba, 55. P. Uhlík, 71. L. Zídek.


Načítám tabulku ...

Auböck OP dorost:

Sedlice / Doubravice – Mirovice B / Čimelice B. 3:0 (1:0). T. Baloušek, J. Šlapák a T. Vylita.
Osek / Lnáře – Záhoří / Kluky 12:0 (3:0). Z. Florian a Š. Demetr 3, V. Bosniak 2, J. Pešek, A. Majer, D. Martínek a J. Masák.
Čížová – Střelské Hoštice / poříčí 4:3 (2:1). C. Novák, T. Bláha, M. Říha a P. Murha – R. Duraj 2, P. Zídek.
Sousedovice – Stachy / Zdíkov 0:5 (0:3). D. Froyda, Š. Kurz, Z. Martan, M. Oračko a O. Šilha.

Střelci. Kim dal první gól Slovácka, Suchan vyrovnal na 2:1. Nakonec Dynamo ČB - Slovácko 2:2.
K veledůležité výhře Dynamu chybělo sedm minut

Český trávník OP žáci:

Bělčice – Katovice 4:0 (0:0). V. Burian 2, F. Řepa a A. Svyshch.
Sousedovice – Dražejov 5:10 (3:1). O. Tipka 3, A. Koptiš a J. Brabec – L. Sokol 4, T. Štván, V. Sokol, M. Bláha, M. Zralý, A. Honzák a D. Gajič.
Sedlice / Podolí – Poříčí 2:6 (1:1). J. Šefl 2 – Z. Řezáč a M. Mirvald 2, D. Pešek a V. Kratochvíl.

Český trávník OP mladší žáci:

Bělčice – Bavorov / PT B 2:8 (2:3). D. Burian 2 – D. Kučera 4, D. Ausberger 3, Š. Sebera.
Osek – Štěkeň / Cehnice 9:3 (5:2). L. Duběda 5, J. Baloušek 4, T. Hokr, B. Kmeťo a A. Vaněček.

Penalty OP st. přípravky 1. – 8.:

Volenice – Malenice 9:0 (2:0). P. Průcha a V. Staňková 4, V. Otradovcová.
Chelčice – Blatná 9:4 (3:2). M. Žlábek 3, A. Mach a J. Malkus 2, M. Douda a F. Šimeg – D. Uldrich, L. Fous, J. Kadlec a O. Řebřina.
Dražejov – Junior B 4:5 (3:1). M. Mrázek, A. Oberreiter, A. Sýkora a R. Kocan – D. kurz a D. Urban 2, J. Pomajzl.

Penalty OP st. přípravky 9. – 14.:

Vodňany – Katovice 9:3 (3:2). O. Dunka, J. Chalupský a A. Jedliska 2, O. Kaše, D. Fodor a J. Pagáč – A. Flugr 2, A. Kalčík.

Prima OP ml. přípravky 1. – 6.:

Blatná – Vodňany 25:6 (8:1). Š. Poustka 10, K. Šrámek 8, T. Vokroj a A. Koch 2, S. Bulka, J. Ďulík a P. Medlík – A. Kukla 4, J. Kub a J. Volmut.
Bavorov / PT B Junior B 8:6 (5:4). F. Smékal 5, S. Bělecká 2, N. Blažíčková – D. Homolka a Š. Fišer 2, S. Mašát a D. Vodvářka.

Prima OP ml. přípravky 7. – 12.:

Sousedovice – Střelské Hoštice 13:3 (9:1). J. Diviš 8, Š. Brynda 3, V. Zoubek a N. Bryndová – M. Novák 3.
Dražejov – Cehnice / Štěkeň 10:5 (3:3). O. Parkman, R. Petrášková, V. Srb, J. Novák a M. Kořán 2 – D. Vaněk 3, A. Frčka a J. Kašpar.
Volyně – Bělčice 9:5 (8:3). J. Jiroušek 7, M. Lenc a T. Pekař – S. Mikolášek a R. Langer 2, M. Panýrek.

Prima OP ml. přípravky 13. – 19.:

Sousedovice B – Blatná B 5:5 (3:3) – PK: 3:2. A. Zeman 4, O. Slavíček – P. Medlín 3, M. Hrzal 2.
Volyně B – Chelčice 6:3 (2:0). I. Impassa 2, T. Pasler, T. Mack, V. Vlček a J. Kloud – J. Volavka 2, T. Čížek.
Osek – Poříčí 10:2 (4:2). O. Brabec 4, Š. Mareš a V. Vrána 3 – M. kejda a T. Stulík.