Dudák OP muži:

Čičenice – Osek B 0:2 (0:0). 62. A. Vachulka, 80. Martin Čapek.
Doubravice – Volyně B 3:1 (2:1). 7. a 23. J. Soukup, 64. F. Černý – 14. M. Malina.
Poříčí / Katovice B – Drahonice 1:2 (1:0). 33. M. Kotenko – 87. D. Krejča, 92. L. Moudrý.
Malenice – Lom 2:2 (0:1). 46. P. Šuba vlastní, 91. Z. Koubek vlastní – 16. a 73. T. Mišiak. ČK: 0:1 (81. V. Šavrda).
Cehnice – Balvani Strakonice 3:0 (2:0). 13. R. Frčka, 17. M. Martínek, 64. P. Krejsa.
Sousedovice B – Blatná B 6:4 (4:2). 6. J. Jalůvka, 9. R. Machovec, 38. M. Glazunov, 44. L. Věneček, 60. D. Marcinko, 77. P. Masák – 2. J. Ďulík, 23. V. Vítovec vlastní, 78. a 82. D. Fiřt.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Lnáře – Hoslovice 4:2 (1:0). 11. (PK) a 71. O. Holman, 52. P. Říha, 69. J. Jehlička – 68. (PK) J. Ouška, 73. J. Bártík.
Bělčice B – Cehnice B 7:3 (4:0). 11. J. Jelínek, 28. J. Šlehubr, 39. (PK), 44. a 89. P. Průcha, 47. A. Uhlíř, 56. M. Fiala – 59. D. Kůra, 66. F. Andrle, 77. V. Menšík.
Mnichov – Čestice 8:1 (4:2). 8., 13. a 48. L. Černý, 18. a 89. A. Kruml, 31. T. Remeta, 47. Z. Soukup, 60. J. Melichar – 20. K. Kohout. ČK: 0:1 (55. J. Sluka).
Bavorov B – Kladruby 3:2 (2:0). 17. M. Sluka, 29. F. Holman, 47. Z. Líkař – 60. D. Hrubý, 70. J. Kuncl.
Dražejov B – Radošovice 4:0 (1:0). 17. D. Nováček, 75. a 87. M. Mertl, 90. S. Uher.


Načítám tabulku ...

Auböck OP dorost:

Čížová – Dražejov / Štěkeň 1:1 (0:0) – PK: 4:5. C. Novák – T. Pelc.
Záhoří / Kluky – Sousedovice 0:12 (0:6). J. Marek a O. Tipka 4, M. Kešner, J. Vítovec, M. Duběda a A. Benda.
Střelské Hoštice / Poříčí – Stachy / Zdíkov 1:3 (0:1). K. Fedorov – T. Kortus, Z. Martan a Š. Kurz.
Mirovice B / Čimelice B – Osek / Lnáře 11:0 (4:0). F. Fiala 4, A. Pták 3, T. Peterka, D. Herman, R. Seják a M. Hák.

Český trávník OP žáci:

Katovice – Sedlice / Podolí 2:1 (1:1). J. Novotný a Š. Sulán – J. Šindelář.
Poříčí – Sousedovice nehráno.
Dražejov – Bělčice 2:3 (1:1). V. Sokol a L. Sokol – V. Burian, Š. Čížek a V. Štefan.

Vladimír Uher v akci.
Gól těší, ale raději bych s týmem slavil výhru, říká Vladimír Uher

Český trávník OP mladší žáci:

Čestice – Osek 7:5 (4:5). S. Menšík 4, M. Vilánek 2, M. Kadlec – L. Duběda 5.
Štěkeň / Cehnice – Bělčice 2:4 (0:3). B. Kmeťo a O. Plášil – Č. Viktora 2, M. Hugr a vlastní.

Penalty OP starší přípravka:

Bavorov / PT B – Junior B 0:2 (0:1). P. Baloun a V. Strakoš.
Střelské Hoštice – Poříčí 3:5 (3:0). Š. Grosz 2, M. Pojžárek – L. Lenc 2, T. Sušír, D. Lenc a vlastní.
Volyně / Vimperk – Vodňany 10:5 (4:3). T. Beyvl a K. Malík 4, R. Macháček a T. Kropáček – J. Chalupský a V. Novotný 2, O. Dunka.
Osek – Volenice 4:10 (1:8). L. Duběda 3, M. Komrska – P. Průcha 7, V. Otradovcová 3.
Katovice – Dražejov 3:6 (2:2). Š. Mucha 2, A. Kalčík – J. Šebesta 2, J. Hošek, T. Zdvořáček, A. Sýkora a R. Kocan.

Fotbalová divize: Otava Katovice - Slavia Mariínské Lázně 1:0 (0:0).
Opora mezi tyčemi. Petr Provazník vychytal Katovickým již druhou jarní nulu

Prima OP mladší přípravka:

Blatná – Blatná B 7:3 (4:1). Š. Poustka a S. Bulka 2, J. Ďulík, A. Koch a Š. Krajzl – M. Krejčí, M. Hrzal a P. Medlín.
Bělčice – Dražejov 8:4 (5:1). F. Soukup 6, A. Tokárová a S. Mikolášek – R. Petrášková 3, E. Srbová.
Střelské Hoštice – Poříčí 10:5 (6:3). M. Hládeček 6, T. Boukal a Š. Švarc 2 – F. Sušír a A. Stulíková 2, T. Stulík.
Volyně – Bavorov / PT B 0:23 (0:13). F. Smékal 14, A. Plášil 3, J. Kačer a S. Bělecká 2, V. Zíka a A. Smékalová.
Volyně B – Cehnice / Štěkeň 10:2 (2:2). J. Jiroušek 4, I. Impassa 3, V. Šteco, T. Mack a R. Boška.
Osek – Sedlice / Doubravice 10:2 (4:1). V. Vrána 5, D. Jungbauer 2, O. Baloušek, J. Jungbauer a O. Brabec – V. Šavrda 2.
Chelčice – Vodňany 2:6 (2:4). J. Volavka 2 – O. Svěchota 3, F. Tesař 2, J. Začka.