I přes nepřízeň počasí se na blatenské umlce představily čtyři dorostenecké celky. Kromě domácí Blatné hrály celky Svéradic, Sousedovic a Blatné.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 1x35 minut a v rozestaveení 8+1 na celou hrací plochu. Hráči si tak pořádně zaběhali.

Výsledky zápasů: Blatná - Svéradice 4:1, Vodňany - Sousedovice 0:2, Svéradice - Sousedovice 3:1, Blatná - Vodňany 7:0, Vodňany - Svéradice 1:3, Sousedovice - Blatná 2:4. 

Vítězem turnaje se tak stali domácí fotbalisté s plným počtem devíti bdů. Druhé místo putovalo do Sousedovic, třetí skončili dorostenci Sousedovic a čtvrtí hráči Vodňan.

Nejlepším střelce se stal Vítek Říha (Blatná s pěti brankami. Nejlepším hráčm turnaje byl vyhlášen Jakub Nítovec ze Sousedovic a brankářem Štěpán Bláha ze Svéradic.

Turnaj odřídila trojice rozhodčích Jiří Pašek, Josef Hornát a Pavel Mašek.

"Celý turnaj proběhl hladce, a to i přesto, že během turnaje napadlo na 15 centimetrů sněhu. Mnoho hráčů hrálo v podobných podmínkách vůbec poprvé. Přesto byli všichni spokojeni a ve zdraví se zúčastnili závěrečného vyhlášení výsledků," zhodnotil turnaj jeho ředitel Michal Vanduch a doplnil: "Poděkování patří všem organizátorům i účastníkům."