DUDÁK OP MUŽI

Poříčí / Katovice B – Sousedovice B 1:4 (0:1). 54. Š. Pivnička – 22. P. Masák, 58. a 75. O. Novák, 61. L. Vaněček.
Malenice – Osek B 0:2 (0:1). 28. V. Ježek, 67. M. Komrska.
Doubravice – Cehnice 6:2 (3:2). 4. F. Černý, 12. a 31. F. Křivanec, 54. M. Kuchta, 70. (PK) a 80. (PK) J. Soukup – 33. a 37. V. Vaněk.
Čičenice – Balvani Strakonice 2:3 (0:3). 71. V. Marek, 75. A. Ostafiichuk – 14. Z. Kinkor, 28. Z. Svoboda, 42. S. Valiyev.
Drahonice – Lom. 1:1 (0:0). 90. P. Kačírek – 90. T. Mišiak.
Volyně B – Blatná B 2:5 (1:2). 14. M. Kofroň, 90. F. Pubal – 4., 23. a 70. D. Fiřt, 47. a 52. F. Písařík. ČK: 1:1 (75. R. Slavík – 75. K. Šrámek).


Načítám tabulku ...

DUDÁK III. TŘÍDA MUŽI

Štěkeň B – Čestice 3:0 (0:0). 66. V. Sobolčík, 71. J. Kačmár, 86. P. Sup.
Kladruby – Hoslovice 3:1 (0:0). 53. R. Beneš, 62. P. Irdza, 70. J. Mareš – 52. V. Dolíška.
Radošovice – Cehnice B 9:0 (4:0). 12. J. Brabec, 25. a 70. T. Kostka, 28. T. Herzig, 34. K. Horejš, 72. a 74. M. Vodvářka, 75. M. Peleška, 87. P. Lagron.
Dražejov B – Lnáře 5:1 (2:0). 11. (PK) Z. Hynek, 41. D. Nováček, 52. P. Uhlík, 59. S. Sobota vlastní, 80. D. Náhlík – 76. J. Jehlička.
Bavorov B – Mnichov 3:3 (0:2). 78. a 93. J. Funda, 85. P. Viktora vlastní – 26. J. Melichar, 29. a 80. L. Černý.


Načítám tabulku ...

AUBÖCK OP DOROST

Sedlice / Doubravice – Dražejov / Štěkeň 1:1 (0:0) – PK: 4:5. T. Baloušek – M. Sokol.
Stachy / Zdíkov – Mirovice B / Čimelice B 3:11 (3:4). Z. Martan 3 – D. Herman 4, D. Havelka a F. Fiala 2, Z. Pechar, J. Gelnar a T. Pavlíček.
Sousedovice – Lažiště / Nebahovy nehráno. 
Osek / Lnáře – Čížová 4:0 (1:0). A. Majer 2, V. Bosniak a Š. Demetr.
Stř. Hoštice / Poříčí – Záhoří / Kluky 12:1 (7:0). R. Duraj 4, T. Kopp 2, P. Švarc, O. Koudelka, K. Fedorov, M. Borovič, M. Kabele a M. Říha – L. Hrůza.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP ŽÁCI

Poříčí – Sedlice / Podolí 7:1 (3:1). R. Šulc 3, T. Kán 2, O. Pešek a M. Pešír – J. Šindelář.
Dražejov – Sousedovice 3:2 (1:2). T.Štván, M. Bláha a J. Petrásek – O. Tipka 2. ČK: (52. O. Tipka).
Katovice – Bělčice 0:7 (0:3). L. Hanzlík 3, M. Pechar, Š. Čížek, D. Burian a V. Burian.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Bělčice – Osek 2:5 (1:2). V. Štefan a D. Burian – L. Duběda 4, A. Křišťan.
Štěkeň / Cehnice – Dražejov 1:7 (0:2). V. Hule – P. Zdvořáček a M. Lacina 2, A. Vlček, J. Fürbach a T. Zdvořáček.
Katovice – Čestice 9:1 (5:1). M. Pecka 3, A. Kadlec a S. Kišš 2, N. Milčicová a Š. Sulán – V. Raba.

PENALTY OP PŘÍPRAVKY

Katovice – Blatná 2:12 (1:4). A. Kalčík a Š. Mucha – T. Fořt 3, O. Čadek, L. Fous a J. Mourek 2, T. Čadek, B. Thai a F. Soukup.
Dražejov – Volenice 5:6 (3:3). A. Sýkora a M. Zelinka 2, T. Zdvořáček – P. Průcha 4, D. Blahuta a V. Otradovcová.
Osek – Stř. Hoštice 6:4 (5:1). L. Duběda 5, L. Lojík – M. Novák 3, V. Martínek.
Poříčí – Blatná 8:12 (3:8). T. Sušír 7, T. Zedník – F. Soukup 3, T. Fořt a L. Fous 2, O. Čadek, R. Paukner, J. Mourek, B. Thai a J. Smetana.
Vodňany – Volyně / Vimperk 2:7 (0:4). O. Kaše a A. Jedliska – M. Hrdina 3, J. Jiroušek 2, K. Kovačik a J. Tříska.
Junior B – Malenice 13:3 (3:2). J. Zeman a J. Sedláček 3., D. Urban 2, D. Bína, J. Pomajzl, P. Baloun, D. Kurz a vlastní – M. H. Harant, V. Obdržálek a J. Sajfríd.
Malenice – Chelčice 2:10 (0:5). M. Jůzek 2 – L. Malkus 3, M. Douda a J. Malkus 2, A. Mach, K. Pourová a F. Šimeg.

PRIMA OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Junior B – Blatná 2:15 (1:6). J. Mikeš a T. Prokeš – Š. Poustka 8, Š. Krajzl a K. Šrámek 2, S. Bulka, M. Hrzal a D. Flogel.
Dražejov – Sedlice / Doubravice 7:5 (2:5). R. Petrášková 5, M. Ině 2 – V. Šavrda 3, M. Šindelář a O. Pecko.
Blatná B – Bělčice 5:5 (1:4) – PK: 3:1.
Stř. Hoštice – Sousedovice B 10:4 (6:2). M. Hládeček 6, M. Novák 4 – L. Matějka, Š. Brynda, A. Zeman a N. Bryndová.
Katovice – Volenice 4:8 (0:4). T. Vojík 2, A. Kotrba a D. Kamitz – K. Pendl 6, K. Průcha 2.
Poříčí – Sousedovice 1:6 (1:3). F. Sušír – J. Diviš 3, D. Vorel, T. Botur a M. Blažek.
Chelčice – Volyně B 8:7 (1:5). T. Čížek 4, J. Volavka 3, P. Štěch – M. Chvostová a T. Pekař 3, T. Mack.
Vodňany – Volyně 5:9 (2:5). O. Svěchota 3, A. Vácha a A. Kukla – I. Impassa 4, J. Jiroušek 3, M. Lenc 2.