Dudák OP muži:

Lom – Sousedovice B 3:0 (1:0). 45. J. Hrubý, 86. T. Mišiak, 90. V. Šavrda.
Volyně B – Poříčí / Katovice B 1:0 (1:0). 5. M. Malina.
Čičenice – Doubravice 3:5 (0:4). 49. a 81. J. Schwarz, 60. J. Šimek – 9. (PK) J. Soukup, 24., 31. a 45+1. (PK) Š. Kučera), 67. O. Raba.
Drahonice – Malenice 4:1 (2:1). 21. L. Moudrý, 45. a 66. D. Krejča, 85. R. Kieweg – 9. D. Hiora.
Osek B – Balvani Strakonice 4:0 (1:0). 30. a 54. J. Hoch, 87. L. Němeček, 89. J. Diviš.
Blatná B – Cehnice 0:6 (0:3). 6. J. Čech, 35. J. Prokeš, 37., 52. a 84. J.Janáček, 85. D. Hájek.


Načítám tabulku ...

Dudák III. třída muži:

Radošovice – Bělčice B 1:0 (1:0). 45. T. Kouba.
Kladruby – Dražejov B 2:1 (0:0). 46. a 81. D. Hrubý – 92. R. Náhlík.
Štěkeň B – Bavorov B 2:0 (1:0). 43. I. Řezník, 85. P. Sup.
Hoslovice – Mnichov 1:7 (1:4). 38. J. Kadlec – 16. L. Černý, 27. a 88. A. Kruml, 33. M. Bártík, 37., 55. a 65. T. Remeta. ČK: 1:0 (21. P. Bártík).
Cehnice B – Lnáře 1:4 (1:1). 45. (PK) D. Pečený – 40. D. Vokurka, 64. O. Holman, 83. Š. Flandera, 90. M. Chaloupka.


Načítám tabulku ...

Penalty OP přípravky:

Junior B – Volyně / Vimperk 9:6 (6:3). D. Urban, M. Mála a L. Jeřábek 2, J. Zeman a P. Baloun – J. Jiroušek 3, M. Harant, V. Pichlík a vlastní.

Prima OP mladší přípravky:

Junior B – Osek 5:3 (5:0). M. Heimlich, D. Seidl, Š. Fišer, D. Homolka a T. Prokeš – V. Vrána 3.
Dražejov – Blatná 3:19 (0:11). M. Ině 2, R. Petrášková – Š. Poustka 7, D. Flogel a K. Šrámek 4, Š. Krajzl 2, P. Medlín a T. Vokroj.
Sedlice / Doubravice 4:13 (2:7). J. Šendera 3, S. Zoch – F. Soukup 5, R. Langer 3, D. Bulka 2, A. Tokárová, S. Mikolášek a vlastní.
Sousedovice – Volenice 3:10 (2:5). J. Diviš 3 – K. Pendl 6, P. Bublík a J. Kadlec 2.
Střelské Hoštice – Katovice 8:11 (4:7). M. Novák a M. Hládeček 4 – A. Kalčík 4, T. Vojík 3, M. Jáchym 2, D. Kamitz a M. Nejedlý.
Poříčí – Sousedovice B 7:8 (3:4). F. Sušír 4, D. Lenc 2, T. Stulík – A. Panský 4, T. Botur, I. Koptišová, A. Valentini a M. Špreňar.
Vodňany – Volyně B 10:5 (5:3). O. Svěchota 4, F. Tesař 3, A. Vácha, J. Volmut a J. Kub – M. Lenc 2, V. Boňko, I. Impassa a T. Pekař.
Volyně – Cehnice / Štěkeň 7:9 (2:5). J. Jiroušek 5, K. Patsora a T. Mack – J. Krejsa a E. Krejsová 3, V. Pichlík, A. Frčka a D. Vaněk.