OP MUŽI

Lom – Doubravice 2:3 (0:2). 13. V. Šavrda, 28. M. Pekárek – 54. M. Pecko, 86. a 90. F. Křivanec.
Poříčí / Katovice B – Čičenice 3:3 (0:2). 64. L. Pešek, 85. P. Sládek, 89. (PK) T. Baloun – 8. T. Šmíd, 24. D. Janda, 54. D. Vítovec.
Chelčice – Balvani Strakonice 9:1(5:1). 20. vlastní Kubovec, 33. a 44. M. Švec, 38. a 49. J. Hajný, 41. V. Tesař, 57. R. Anatiichuk, 73. M. Šácha, 78. vlastní Koubek – 17. Z. Svoboda.
Štěkeň – Malenice 4:1 (1:1). 19. D. Hrubý, 63. (PK) V. Kynkor, 69. D. Spišský, 87. D. Hájek – 17. (PK) J. Brabec). ČK: 1:0 (33. M. Havránek).
Blatná B – Dražejov B 3:4 (0:1). 53. J. Ďulík, 90. D. Fiřt, 92. F. Písařík – 13. R. Náhlík, 67. (PK) D. Oberreiter, 84. a 87. J. Solař.


Načítám tabulku ...

III. TŘÍDA MUŽI

Lnáře – Štěkeň B nehráno.
Hoslovice – Bavorov B 4:1 (1:0). 26., 60. (PK) a 74. J. Kadlec, 83. M. Bártík – 86. P. Duda.
Volyně B – Radošovice 0:1 (0:1). 30. (PK) D. Mrázek.
Cehnice B – Čestice 0:4 (0:1). 42. P. Sheba, 55. a 68. M. Novák, 60. T. Horváth.
Sousedovice B – Mnichov 1:3 (1:2). 34. L. Věneček – 7. (PK) a 22. L. Černý, 60. M. Soukup. ČK: 0:1 (90. L. Černý).


Načítám tabulku ...

OP DOROST

Stachy / Zdíkov – Sousedovice / Štěkeň 2:3 (1:1). F. Bílý a J. Vozandych – Š. Šimek, R. Slamka a O. Kešner.
Svéradice / Pačejov – Stř. Hoštice / Katovice 4:3 (2:0). J. Varga, P. Majer, A. Vondryska a D. Vrchota – R. Duraj 2, P. Martínek.
Doubravice / Sedlice – Vodňany 2:5 (1:3). P. Slavík a M. Hendrych – R. Kieweg a J. Majer 2, A. Fodor.

OP ŽÁCI

Sousedovice – Sedlice / Doubravice 0:5 (0:3). T. Baloušek a J. Šlapák 2, A. Koptová.
Bělčice – Dražejov 2:0 (2:0). J. Hudeček 2.
Osek / Lnáře – Bavorov / Prachatice B 5:1 (2:1). Z. Florián 3, J. Pešek a vlastní – F. Kuba.

OP MLADŠÍ ŽÁCI

Dražejov – Katovice 16:0 (9:0). T. Štván 5, J. Petrásek a L. Sokol 4, J. Zdychynec, S. Novák a V. Kubíček.
Bělčice – Bavorov / Prachatice B nehráno.

OP PŘÍPRAVKY

Katovice – Junior B 0:24 (0:12). M. Lacina 5, K. Fürbachová a M. Voříšek 4, J. Šindelář, L. Fringoš a P. Baloušek 3, J. Šonský 2.
Sousedovice – Junior C 8:7 (4:4). M. Kešner 3, P. Brabec a A. Fiřt 2, M. Řezáč – F. Peleška 3, D. Pavlík 2, L. Miklas a F. Gerčák.
Sedlice / Doubravice – Blatná 9:6 (6:4). V. Šindelář 3, K. Šorna, F. Šendera a D. Toužimský 2 – O. Kuss 4, A. Skuhravý a O. Mývalt.
Bělčice – Volenice 5:8 (2:3). V. Štefan 4, D. Burian – M. Herák a V. Staňková 3, J. Hanzlík a J. Šíma.
Blatná B – Dražejov 11:3 (4:3). A. Bolina 6, O. Kuss, V. Hlaváč, A. Voříšek, P. Týma a A. Aichinger – M. Křivanec 2, D. Obendrauf.
Malenice – Čestice nehráno.
Bavorov B / Prachatice B – Štěkeň 7:3 (4:3). T. Bayer 3, V. Ludačka 2, M. Kucul a S. Zdychyncová – L. Malý, T. Váchal a P. Valíček.
Cehnice – Vodňany 1:17 (1:9). K. Havelec – D. Mach 6, F. Čížek 4, Š. Suchan a Š. Beránek 2, M. Kvěch, F. Vavruška a T. Mach.
Bavorov / Prachatice – Volyně 1:9 (0:5). V. Jiroušek – T. Frček 4, R. Nový a M. Pilnáček 2, J. Frček.

OP MINIKOPANÁ

Junior B – Malenice 12:2 (7:1). M. Polan, O. Krejčí a J. Sedláček 3, J. Šindelář 2, M. Miklas – J. Harant a J. Sajfríd.
Poříčí – Cehnice 8:2 (4:2). M. Rožánek 5, L. Lenc 2, D. Lenc – K. Havelec a D. Urban.
Chelčice – Osek 3:8 (1:4). L. Malkus 3, J. Malkus – L. Duběda 3, J. Švihovec 2, V. Pavešic, D. Jungbauer a J. Pavešic.
Volyně – Dražejov 3:6 (3:3). M. Hrdina 2, K. Kováčik – A. Karol 3, T. Zdvořáček, J. Hošek a A. Sýkora.
Bavorov / Prachatice – Volenice 1:5 (1:2). T. Sura – P. Průcha 4, K. Průcha.
Cehnice – Poříčí 3:4 (3:2). K. Havelec 2, D. Bártík – A. Hanzlík 2, M. Rožánek a vlastní.
Vodňany – Katovice nehlášeno.