DUDÁK OP MUŽI

Ilustrační foto.Ilustrační foto.Zdroj: Deník/ RedakceCehnice – Osek B 1:1 (0:0). 59. L. Čech – 50. A. Vachulka.
Malenice – Blatná B 5:1 (3:0). 28. M. Kotous, 32. a 42. J. Jůzek, 76. M. Fárek, 90. D. Hiora – 58. F. Písařík.
Poříčí / Katovice B – Lom 3:2 (1:0). 2. a 85. J. Krýsl, 36. P. Civáni – 80. V. Šavrda, 87. T. Mišiak. ČK: 0:1 (54. L. Zíka).
Čičenice – Volyně B 6:2 (3:1). 27., 31., 63. a 80. V. Marek, 28. V. Malynych, 49. J. Šimek – 17. D. Kahuda, 82. J. Janáček.
Doubravice – Drahonice 3:4 (1:1). 14. a 62. F. Černý, 58. F. Křivanec – 9. (PK) a 92. (PK) L. Malík, 52. V. Pavlík, 71. L. Moudrý.
Sousedovice B – Balvani Strakonice 4:2 (3:1). 13. a 16. M. Glazunov, 44. (PK) P. Masák, 61. F. Vávra – 12. (PK) Z. Svoboda, 88. M. Boukalík.


Načítám tabulku ...

DUDÁK III. TŘÍDA MUŽI

Dražejov B – Cehnice B 3:0 (2:0). 36. K. Krýsl, 37. Š. Plučar, 51. P. Uhlík.
Lnáře – Čestice 4:0 (1:0). 3. J. Mourek, 57. a 61. P. Kastner, 84. P. Turek.
Štěkeň B – Kladruby 1:2 (1:1). 7. P. Sup – 33. S. Němejc, 79. T. Kouřim.
Bělčice B – Hoslovice 0:2 (0:0). 54. J. Rychtář, 89. J. Vrzal.
Bavorov B – Radošovice 1:2 (0:0). 54. F. Holman – 87. M. Víta, 93. M. Peleška. ČK: 1:0 (92. F. Sluka).


Načítám tabulku ...

AUBÖCK OP DOROST

Záhoří / Kluky – Dražejov / Štěkeň 0:12 (0:5). T. Pelc 9, J. Štván, Š. Lacina a D. Nováček.
Mirovice B / Čimelice B – Čížová 5:2 (4:0). D. Herman a D. Pechar 2, A. Pták – T. Bláha a T. Moravec.
Sousedovice – Osek / Lnáře 7:0 (3:0). O. Tipka 3, J. Vítovec 2, F. Benda a J. Marek.
Stachy / Zdíkov – Sedlice / Doubravice 4:7 (3:3). T. Kortus 2, V. Vondráček a J. Randák – T. Baloušek 3, J. Šlapák 2, T. Obleser a T. Vylita.
Stř. Hoštice / Poříčí – Lažiště / Nebahovy 8:4 (4:3). R. Duraj 4, T. Kopp 2, J. Makovec a J. Rouče – J. Jiraň, K. Ambrož, J. Hlouška a vlastní.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP ŽÁCI

Poříčí – Bělčice 0:4 (0:2). L. Hanzlík 3, A. Svyshch.
Dražejov – Katovice 17:0 (6:0). F. Sklář a L. Sokol 5, T. Štván a A. Honzák 2, V. Sokol, J. Petrásek a M. Bláha.
Sousedovice – Sedlice / Podolí 10:3 (3:2). J. Řezáč, M. Kešner a T. Vlach 2, F. Benda, R. Peterka, V. Bernad a J. Špička – J. Šindelář 3.

OP ČESKÝ TRÁVNÍK MLADŠÍ ŽÁCI

Štěkeň / Cehnice – Bavorov / PT B 1:9 (1:3). O. Plášil – D. Ausberger 5, V. Kouba 3, Š. Sebera.
Dražejov – Čestice 5:1 (3:1). T. Zdvořáček 2, T. Štván, M. Lacina a A. Vlček – S. Menšík.
Bělčice – Katovice 0:6 (0:3). M. Pecka 4, P. Čížek a M. Pivnička.

PENALTY OP STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Střelské Hoštice – Volenice 1:11 (0:5). K. Dudová – P. Průcha 4, P. Bublík a K. Pendl 2, V. Staňková, J. Otradovec a D. Blahuta.
Blatná – Katovice 19:3 (10:2). D. Uldrich a T. Fořt 3, O. Čadek, L. Fous, J. Mourek a B. Thai 2, R. Paukner, J. Kadlec, F. Soukup, J. Smetana a O. Uldrich – A. Flugr, T. Vojík a A. Pojarová.
Poříčí – Dražejov 4:14 (1:8). L. Lenc 3, T. Sušír – M. Zoubek 4, M. Beznoska 3, A. Sýkora a T. Zdvořáček 2, O. Parkman, A. Kovář a J. Šebesta.
Volyně / Vimperk – Bavorov / PT B 10:5 (4:3). J. Jiroušek 6, J. Rod, J. Tříska, L. Chadim a T. Chadim – F. Smékal 2, D. Kuba, S. Hanus a M. Havrda.
Malenice – Vodňany 7:2 (4:2). M. Harant a V. Obdržálek 2, A. Kovář, J. Trojna a T. Trojnová – J. Kabela a A. Jedliska.

PRIMA OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Junior B – Dražejov 5:3 (2:1). T. Prokeš 2, K. Kepl, D. Vodvářka a Š. Fišer – R. Petrášková 2, E. Srbová.
Osek – Blatná B 8:3 (1:2). V. Vrána a D. Jungbauer 3, Š. Mareš 2 – K. Šrámek a Š. Krajzl.
Blatná – Bělčice 8:3 (6:2). Š. Poustka 4, D. Flogel 2, J. Ďulík a K. Šrámek – R. Langer, F. Soukup a S. Mikolášek.
Sousedovice – Sousedovice B 14:6 (9:1). J. Diviš 7, M. Blažek 5, V. Zoubek 2 – N. Bryndová 3, L. Matějka, Š. Brynda a O. Slavíček.
Střelské Hoštice – Volenice 5:12 (1:5). M. Novák 4, Š. Švarc – K. Pendl 5, J. Kadlec 3, P. Bublík, K. Průcha, J. Kazák a V. Linhartová.
Poříčí – Katovice 1:18 (0:12). F. Sušír – A. Kalčík 8, T. Vojík 3, A. Flugr a M. Nejedlý 2, V. Vojta, A. Kotrba a T. Schánělcová.
Chelčice – Cehnice / Štěkeň 2:9 (1:4). J. Volavka 2 – E. Krejsová 4, D. Vaněk 2, V. Pichlík, J. Staněk a A. Frčka.
Volyně – Volyně B 14:9 (7:4). M. Lenc 7, T. Pekař 5, V. Vlček a R. Boška – T. Holín 8, J. Remiš.