DUDÁK OP MUŽI

Poříčí / Katovice B – Osek B 1:3 (1:3). 41. J. Krýsl – 26. a 35. V. Ježek, 28. D. Gondek. ČK: 0:1 (87. J. Tejml).
Lom – Blatná B 1:0 (1:0). 1. M. Mišiak.
Doubravice – Malenice 5:3 (2:1). 4. F. Křivanec, 38. a 51. (PK) J. Soukup, 56. J. Kořán, 66. F. Černý – 41. D. Hiora, 80. a 85. A. Vilánek.
Čičenice – Sousedovice B 2:3 (2:1). 3. a 35. V. Marek – 22. M. Glazunov, 65. O. Novák, 82. P. Masák.
Drahonice – Balvani Strakonice 7:1 (3:1). 10., 29., 61., 63. a 80. L. Malík, 42. V. Vokáč, 60. J. Louženský – 33. S. Valiyev.
Volyně B – Cehnice 0:4 (0:2). 3. P. Krejsa, 11., 65. a 85. P. Šebesta.


Načítám tabulku ...

DUDÁK III. TŘÍDA MUŽI

Cehnice B – Hoslovice 2:5 (2:0). 26. A. Miklas, 39. M. Martínek – 48. J. Rychtář, 63. J. Ouška, 68. J. Kadlec, 76. M. Bártík, 88. V. Dolíška.
Štěkeň B – Lnáře 4:2 (4:1). 4. a 7. P. Sup, 14. (PK) L. Pavlík, 40. V. Sobolčík – 23. P. Říha, 66. O. Holman.
Kladruby – Mnichov 1:0 (0:0). 71. Z. Biněda.
Radošovice – Čestice 3:2 (1:1). 33. a 57. D. Vita, 69. K. Horejš – 9. a 87. J. Bláha.


Načítám tabulku ...

ČESKÝ TRÁVNÍK OP STARŠÍ ŽÁCI

Dražejov – Sedlice / Podolí 7:1 (3:0). T. Štván 3, M. Chvosta, M. Bláha, J. Petrásek a vlastní – J. Šefl.
Poříčí – Katovice 3:0 (0:0). D. Pešek a 2x vlastní.
Sousedovice – Bělčice 3:1 (2:0). F. Benda, V. Bernard a T. Vlach – L. Hanzlík.


Načítám tabulku ...

PENALTY OP STARŠÍ PŘÍPRAVKY

Poříčí – Volenice 6:12 (3:9). T. Sušír 4, R. Novák a L. Lenc – P. Průcha 6, V. Otradovcová 3, J. Kadlec 2, K. Pendl.
Střelské Hoštice – Katovice 3:2 (1:0). D. Demeter 2, O. Reban – A. Kalčík a D. Klas.
Osek – Blatná 11:8 (5:3). L. Duběda 8, L. Lojík 2, A. Mandl – B. Thai 3, D. Uldrich 2,, L. Fous,T. Fořt a J. Kadlec.
Chelčice – Bavorov / Prachatice B 24:0 (11:0). L. Malkus 7, F. Šimeg 6, A. Mach 4, D. Lang, M. Douda a J. Malkus 2, J. Křenek.
Malenice – Volyně / Vimperk 2:1 (1:1). A. Kočí a S. Vančura – T. Beyvl.

PRIMA OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Junior B – Sedlice / Doubravice 11:2 (3:0). T. Prokeš 4, D. Vodvářka 3, K. Kepl 2, M. Heimlich a Š.Fišer – O. Pecko a V. Šavrda.
Blatná B – Dražejov 1:9 (0:6). K. Šrámek – O. Parkman 4, R. Petrášková 3, E. Srbová a P. Janus.
Osek – Blatná 5:10 (4:6). V. Vrána 3, Š. Mareš a O. Baloušek – Š. Poustka a K. Šrámek 4, S. Bulka a A. Koch.