AUBÖCK OP DOROST

Sedlice / Doubravice -Mirovice B / Čimelice B 11:3 (5:1). T. Baloušek 4, F. Vrba a J. Šlapák 2, A. Hackerschmied, T. Vojta a T. Vylita – D. Herman 2, D. Havelka.
Vodňany – Stachy / Zdíkov 3:5 (0:5). T. Charvát 3, M. Řimnáč 2, F. Bílý, A.Lutovský a vlastní.
Lažiště / Husinec – Kestřany 2:5 (0:1). K.Ambrož a J. Matulka – Štěpán Keclík 3, Šimon Keclík a V. Jirsák.
Sousedovice / Štěkeň – Vlachovo Březí 2:3 (1:1). V. Fiřt a O. Tipka – D. Kapuscinský, R. Hůrský a Václav Kautman.

MANE OP ŽÁCI

Dražejov – Sousedovice 11:1 (5:0). J. Štván 3, S. Novák a T. Štván 2, L. Zídek, F. Sklář, M. Bláha a D. Nováček – M. Duběda.
Bělčice – Osek / Lnáře 2:2 (1:1). PK: 5:6. J. Sýkora a V. Mach – Z. Florián a P. Masák.
Katovice – Poříčí 1:1 (0:0) – PK: 3:2. T. Kopp – Z. Řezáč.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Bavorov / Prachatice B – Junior B 2:4 (2:1). F. Kuba a V. Kubička – D. Ředina 2, N. Zíková a J. Suttner.
Dražejov – Sedlice / Podolí 6:0 (3:0). J. Petrásek 4, T. Štván a M. Zralý.

Dudák OP Strakonicka: Drahonice - Štěkeň 1:1 (0:1).
Fotbalové soutěže mužů na Strakonicku řečí výsledků a tabulek

PROTOM OP PŘÍPRAVKY

Dražejov B – Dražejov 5:3 (4:1) – PK: 4:5. A. Kovář 2, J. Fürbach, J. Šebesta a M. Zoubek – M. Mrázek, A. Oberreiter a J.. Sklář.
Vodňany – Volenice 2:12 (1:4). M. Kvěch 2 – P. Průcha 7, V. Otradovcová 3, V. Staňková 2.
Cehnice – Střelské Hoštice 4:4 (2:2) – PK: 4:1. M. Steinocher, D. Urban, O. Parkman a K. Havelec – V. Martínek, O. Reban, Š. Grosz a M. Pojžárek.
Volyně – Junior B 2:1 (1:1). R. Nový a V. Dubový – L. Miklas.
Sousedovice – Blatná 3:7 (3:4). R. Peterka 3, J. Klukner 3, M. Jícha 2, J. Ďulík a O. Uldrich.
Bavorov / Prachatice B – Katovice 8:7 (3:4). M. Vlk 3, M. Šafránek, V. Kouba, M. Mráz, L. Vaněk a vlastní – D. Barvíř 3, M. Malý, M. Pecka, A. Kadlec a A. Pojarová.
Štěkeň – Katovice B 5:5 (4:1) – PK: 4:2. T. Hokr 2, T. Váchal, M. Chabr a B. Kmeťo – D. Barvíř 3, V. Strakoš a Š. Sulán.
Čestice – Osek 1:3 (0:1). S. Menšík – V. Pavešic 2, J. Švihovec.

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Volyně – Chelčice 2:0 (1:0). M. Hrdina 2.
Volenice – Blatná B 6:7 (3:2). K. Pendl 3, K. Průcha 2, D. Blahuta – O. Čadek 3, Š. Poustka 2, T. Fořt, L. Fous.
Blatná – Cehnice 6:6 (4:2) – PK: 5:3. J. Ďulík 3, D. Flogel, T. Fořt a J. Mourek – D. Urban 3, O. Parkman 2, M. Frčka.
Katovice – Chelčice 1:17. M. Mála – J. Malkus, D. Lang a A. Mach 4, M. Douda a F. Šimeg 2, L. Malkus.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Junior D – Bavorov / Prachatice B 1:15 (0:8). Š. Fišer – F. Smékal 7, O. Blažíček 3, K. Maňousková a S. Bělecká 2, N. Blažíčková.
Dražejov – Vodňany B 10:1 (3:1). R. Petrášková 3, J. Hošek a E. Srbová 2, J. Zelený, J. Žižka a V. Srb – O. Svěchota.
Bělčice – Volenice B 9:1 (5:0). F. Soukup 5, T. Bubela 3, O. Kozel – V. Otradovcová.
Poříčí – Sousedovice 5:11 (2:5). A. Hanzlík 3, F. Sušír a T. Stulík – J. Diviš 4, Š. Brynda 3, V. Zoubek 2, O. Pelouch a N. Bryndová.
Střelské Hoštice – Osek 6:6 (2:3) – PK: 1:3. D. Demeter 5, M. Novák – D. Jungbauer 2, J. Pavešic, J. Baloušek, S. Flanderová a J. Karvan.