Již dopoledne přijeli poblahopřát k tomuto významnému jubileu zástupci Jihočeského kraje a okresu Strakonice. Jako první vystoupil Tomáš Hajdušek, náměstek hejtmana Jihočeského kraje. Dále vystoupil Václav Zábranský, předseda OFS Strakonice a společně s Michalem Vanduchem, členem VV OFS Strakonice, předali hrací míče jednotlivým týmům a nádherný pohár pro TJ Sokol Bavorov k takto významnému jubileu. Poslední přání Sokolu do dalších let přednesl Petr Šafránek, starosta města Bavorov. Následně se na hrací ploše postupně střídaly jednotlivé týmy TJ Sokol Bavorov s následujícími výsledky:

Mladší přípravka: TJ Sokol Bavorov - FK Vodňany 9:4.
Starší přípravka: TJ Sokol Bavorov - FC Vlachovo Březí 4:1 (1:1). Branky: Vlk 3, Kucul - vlastní.
Mladší žáci: TJ Sokol Bavorov - FC Písek 0:8 (0:3). Branky: Bílý 3, Toužimský 2, Podlešák, Nejedlý, Muzika.
Muži B: TJ Sokol Bavorov B - TJ Hradiště ženy 5:0 (1:0). Branky: Matyáš Kautman 2, Blažíček, Bayer, Chytil.

Před utkáním A týmu mužů došlo ještě na jednu významnou událost. Oslavy navštívil Tomáš Fiala, senátor parlamentu ČR, a Tomáš Pintér, předseda Jihočeského krajského fotbalového svazu. Tyto významné osoby následně provedly s předsedou oddílu TJ Sokol Bavorov Josefem Blažíčkem i slavnostní výkop.

A tým mužů se v generálce na novou sezonu I.B třídy utkal s velmi kvalitním týmem z Hradiště. Po velmi vyrovnané první půli se ve druhé půli rozstřílel Jakub Varyš a čtyřmi góly rozhodnul zápas.

TJ Sokol Bavorov - TJ Hradiště 5:1 (1:1). Branky: Varyš 4, Funda Václav – Maroušek.

Celý den byly pro děti připravené různé soutěže, dva skákací hrady, padaly bonbóny z nebe a nechyběla ani pěna.

Celý program běžel na jedničku, za což je potřeba poděkovat všem organizátorům. Zároveň je potřeba poděkovat divákům, kteří se přišli podívat na své děti v dopoledním programu, či v odpoledním programu na dospělácký fotbal.

Autor: Jan Škrle