AUBÖCK OP DOROST

Vodňany – Kestřany 1:9 (0:5). Kieweg – Jirsák 5, Š. Keclík 3, M. Keclík.
Lažiště / Husinec – Vlachovo Březí 2:3 (2:1). Dej, Oračko – Kautman 2, vlastní Tůma.
Sousedovice / Štěkeň – Sedlice / Doubravice 0:4 (0:1). J,. Bálek, T. Baloušek, T. Vojta, J. Klíma.
Stachy / Zdíkov – Stř. Hoštice 2:3 (2:2). F. Bílý a P. Zádka – R. Duraj 2, V. Havelec.


Načítám tabulku ...

MANE OP ŽÁCI

Osek / Lnáře – Dražejov 2:8 (1:4). Benedikt 2 – Štván a Nováček 3, Benda, Sokol.
Katovice – Bělčice nehlášeno.


Načítám tabulku ...

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Bělčice – Katovice 4:3 (3:2). Burian 2, Pechar, Čížek – Milčicová, Herman, Matěja.
Oslov / Záhoří – Sedlice / Podolí 2:9 (0:2). Kustro 2 – Toužimský 3, Kostěnec, Schaffarz 2, Reichl, Šindelář.
Malenice – Junior B 0:11 (0:6). P. Polan 4, L. Janda 3, J. Vrchlavský 2, A. Roučka, J. Suttner.
Dražejov – Bavorov / PT B 1:2 (0:1). T. Majewski – F. Kouba, D. Ausberger.


Načítám tabulku ...

PROTOM OP PŘÍPRAVKY A

Katovice – Osek 5:3 (3:1). Barvíř 3, Škotko, Malý – Duběda 3.
Katovice B – Volenice 4:11 (2:7). Mála 3, Klas – Průcha 7, Staňková 2, Otradovec, Šíma.
Stř. Hoštice – Dražejov 5:5 (2:3) – PK: 2:1. M. Pešír 3, M. Pojžárek 2 – A. Sýkora 3, J. Sklář, J. Tomšovic.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY B

Cehnice – Sousedovice 0:11 (0:4). Jonczy 5, Klivan 3, Peterka 2, Fiřt.
Čestice – Štěkeň 4:1 (3:0). S. Menšík 2, K. Rezek, V. Raba – T. Váchal.
Vodňany B – Dražejov B 10:5 (6:4). J. Pražan 3, M. Kvěch, F. Čížek 2, Š. Beránek, T,. Mach, D. Kaše – R. Kocan 5.

Dudák OP: Štěkeň - Lom 5:0 (3:0).
Lídr okresu ze Štekně naděloval a drží si náskok na soupeře

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Malenice – Vodňany 9:2 (6:1). Harant 4, Sajfríd 3, Trojna, Kočí – Kabela, Vindis.
Volyně – Cehnice 16:4 (9:0). L. Jeřábek 8, K. Pilnáček 3, A. Pravda 2, J. Tříska, A. Tichý, R. Macháček – M. Steinocher 2, V. Pichlík, M. Frčka.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Sousedovice – Dražejov 6:6. Botur 3, Diviš 2, Valentini – Hošek, Srbová 2, Ině, Zelený.
Bělčice – Poříčí 2:6 (0:4). Bubela, Soukup – Hanzlík 4, Lenc 2.
Junior D – Vodňany B 4:4 (2:3) – PK: 4:5. Fišer 2, Vaněček, Prokeš – Hlaváč, Krause, Kukla, Volmut.
Stř. Hoštice – Volenice 10:3 (5:1). Novák 7, Hládeček 2, Demeter – Průcha 2, Kadlec.
Osek – Bavorov / PT B 22:1 (11:1). Duběda 9, Jungbauer 7, Křišťan, L. Lojík 2, Pavešic – Blažíček.

V soutěžích přípravek se tabulky neuvádějí.