OP DOROST

Svéradice / Pačejov – Stachy / Zdíkov 2:2 (0:1) – PK 3:2. K. Bauer a Š. Laštovica – M. Voldřich a Z. Martan.
Střelské Hoštice / Katovice – Sousedovice / Štěkeň 4:2 (0:2). R. Duraj 3, D. Šmejkal – V. Vítovec a O. Kešner.

OP ŽÁCI

Bavorov / Prachatice B – Dražejov 2:4 (2:2). J. Hrdina a D. Klabouch – D. Nováček 4.
Čestice – Osek / Lnáře 3:2 (2:0). J. Hartl 2, P. Jáchym – D. Stiebler a T. Vojta.
Sousedovice – Katovice 7:1 (3:0). O. Kešner 3, O. Kuneš 2, M. Duběda a T. Sporka – M. Kabele.
Sedlice / Doubravice – Bělčice 2:1 (1:0). T. Baloušek 2 – J. Hudeček.

OP MLADŠÍ ŽÁCI

Dražejov – Bělčice 5:0 (3:0). T. Štván 2, M. Vadlejch, A. Honzák a L. Sokol.
Poříčí – Katovice 12:2 (3:1). J. Černoch 6, J. Sekáč 4, V. Kratochvíl a M. Mirvald – D. Barvíř 2.

OP PŘÍPRAVKY

Junior B – Dražejov 9:1 (6:1). L. Fringoš 3, K. Bouček, K. Fürbachová, J. Šindelář, P. Baloušek, M. Lacina a M. Voříšek – D. Gajič.
Sousedovice – Volenice 8:11 (6:6). P. Brabec 3, M. Řezáč a M. Kešner 2, O. Novák – J. Hanzlík a P. Průcha 4, K. Papežová 2, J. Benada.
Junior C – Blatná 11:1 (7:1). L. Miklas 6, F. Peleška 3, F. Gerčák a D. Šipoš – P. Týma.
Blatná B – Bělčice 10:4 (4:1). A. Bolina 8, A. Voříšek a P. Týma – V. Kuklík 2, V. Štefan a M. Hugr.
Osek – Malenice 6:6 (2:4) – PK 2:4. A. Křišťan 3, P. Plšek, M. Hraše a D. Křišťan – F. Sajfríd 4, V. Neužil a L. Pravda.
Vodňany – Štěkeň 8:2 (4:1). F. Čížek 4, D. Mach 3, M. Kvěch – P. Valíček a T. Hokr.
Cehnice – Čestice 0:6 (0:3). S. Menšík a V. Raba 2, L. Rezek a vlastní.
Bavorov / Prachatice – Bavorov B / Prachatice B 9:14 (5:6). L. Benda 3, J. Čičák 2, T. Vávra, J. Bandura, M. Jakeš a vlastní – T. Bayer 5, D. Ausberger 3, M. Šafránek a S. Zdychyncová 2, Š. Sebera a V. Kouba.

OP MINIKOPANÁ

Junior B – Dražejov 10:6 (3:3). J. Sedláček 4, M. Polan a J. Šindelář 2, O. Krejčí a vlastní – A. Karol 4, A. Sýkora a R. Kocan.
Poříčí – Blatná B 5:10 (5:3). M. Rožánek 2, L. Lenc, P. Pešek a A. Stulíková – O. Čadek 4, L. Fous 3, J. Mourek 2, J. Pangrác.
Katovice – Volenice 5:10 (2:4). M. Mála 4, Š. Kotrba – K. Pendl a K. Papežová 3, K. Průcha 2, P. Bublík a V. Otradovcová.
Střelské Hoštice – Osek 8:8 (3:4) – PK 5:4. M. Pojžárek, O. Raban, Š. Grosz a Z. Kapusta 2 – D. Jungbauer 5, L. Duběda 3.
Vodňany – Bavorov B / Prachatice B 6:4 (3:1). R. Vindis 2, D. Fodor, V. Novotný, J. Pagáč a J. Sivák – K. Maňoušková 2, S. Hanus a F. Sebera.
Volyně – Bavorov / Prachatice 2:5 (2:1). L. Jeřábek a A. Pravda – T. Sura 3, M. Mráz 2.