AUBÖCK OP DOROST

Stř. Hoštice – Kestřany 0:0 – PK: 4:2.

Sousedovice / Štěkeň – Vodňany nehráno.

Vlachovo Březí – Stachy / Zdíkov 2:4 (0:0)
Branky: D. Kapuscinský a R. Hůrský – F. Bílý 2, T. Kortus a Z. Martan.

Mirovice B / Čimelice B 8:0 (6:0)
Branky: P. Žižka, F. Fiala a D. Pechar 2, T. Pavlíček a vlastní.


Načítám tabulku ...

MANE OP ŽÁCI

Dražejov – Poříčí 6:1 (2:1)
Branky: D. Nováček 4, J. Štván a F. Benda – Š. Rouče.

Katovice – Osek / Lnáře 1:6 (1:1)
Branky: M. Kabele – Z. Florián 2, J. Benedikt, D. Stieber, D. Beneš a J. Hanuš.

Bělčice – Sousedovice 1:4 (1:1)
Branky: V. Mach – M. Brabec, O. Tipka, M. Kešner a T. Vlach.


Načítám tabulku ...

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Oslov / Záhoří – Junior B 2:9 (0:3)
Branky: L. Hubáček a J. Jedlička – T. Čejka 3, T. Bernard a Š. Krejčí 2, N. Zíková a A. Karol.

Sedlice / Podolí – Bělčice 2:0 (1:0)
Branky: L. Kostěnec a D. Reichl.

Katovice – Dražejov 0:4 (0:2)
Branky: T. Majewski 2, A. Honzák a T. Štván.

Malenice – Bavorov / PT B 2:18 (0:9)
Branky: F. Sajfríd a L. Pravda – F. Kouba 6, J. Pýcha 4, F. Kuba, J. Bayer a T. Bayer 2, O. Čada a D. Ausberger.


Načítám tabulku ...

PROTOM OP PŘÍPRAVKY A

Osek – Blatná 16:4 (8:1)
Branky: L. Duběda 9, D. Jungbauer 3, V. Pavešic, M. Hraše, J. Švihovec a Z. Druga – A. Skuhravý 4.

Volenice – Katovice 2:4 (1:2)
Branky: V. Staňková a K. Pendl – D. Barvíř 2, M. Pecka a M. Malý.

Dražejov – Katovice B 5:10 (3:6)
Branky: A. Sýkora 3, T. Zdvořáček a M. Zoubek – D. Barvíř 5, D. Klas, M. Mála, T. Vojík, V. Řehoř a Š. Sulán.

Stř. Hoštice – Junior B 1:12
Branky: M. Pešír – D. Pešek a D. Pavlík 3, M. Rožánek, J. Zíka, A. Karol, F. Gerčák, Š. Krejčí a J. Polan.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY B

Vodňany – Čestice 2:3 (0:1)
Branky: Š. Beránek a T. Mach – M. Vilánek, K. Rezek a M. Kadlec.

Sousedovice – Bavorov / PT B 4:8 (1:5)
Branky: R. Peterka 2, S. Jonczy – T. Vávra 4, Š. Sebera a M. Šafránek 2, V. Jiroušek.

Volyně – Štěkeň 5:3 (4:2)
Branky: R. Nový a V. Dubový 2, T. Frček – T. Váchal 2, O. Plášil.

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Cehnice – Katovice 12:5 (8:1)
Branky: D. Urban 7, M. Frčka 2, V. Pichlík, M. Steinocher a O. Parkman – K. Kepl a A. Kalčík 2, Š. Kotrba.

Blatná – Malenice 5:5 (2:4) – PK: 4:3
Branky: T. Fořt 2, R. Paukner, J. Mourek a S. Bulka – J. Trojna a M. Harant 2, J. Sajfríd.

Volenice – Volyně 5:4 (2:1)
Branky: J. Kadlec a K. Pendl 2, D. Blahuta – L. Jeřábek 4.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Bavorov / PT B – Sousedovice 2:2 (1:1) – PK: 5:2
Branky: F. Smékal a O. Blažíček – M. Blažek a A. Valentini.

Vodňany B – Stř. Hoštice 3:7 (2:2)
Branky: A. Jedliska, F. Tesař a J. Volmut – M. Novák 5, D. Demeter a M. Hládeček.

Volenice B – Osek 3:23 (2:9)
Branky: D. Blahuta 2, V. Otradovcová – L. Duběda 12, J. Baloušek 5, L. Lojík 3, D. Jungbauer 2, S. Flanderová a I. Bosniak.

Poříčí – Junior D 4:4 (1:3) – PK: 3:1
Branky: M. Kantner, A. Hanzlík, P. Pešek a T. Stulík – D. Němec 2, Š. Fišer a T. Prokeš.

V kategoriích přípravek se tabulky neuvádějí.