AUBÖCK OP DOROST

Střelské Hoštice – Sousedovice / Štěkeň 1:0 (1:0). D. Šperl.
Vlachovo Březí – Sedlice / Doubravice 3:0 (2:0). 20., 25. a 79. Václav Kautman.
Stachy / Zdíkov – Lažiště / Husinec 7:1 (3:1). J. Vozandych 2, M. Voldřich, F. Bílý, T. Kortus, D. Froyda a V. Vondráček.
Vodňany – Mirovice B / Čimelice B odloženo.

MANE OP ŽÁCI

Poříčí – Dražejov 1:1 (0:0) – PK: 6:7. V. Ladman – D. Nováček.
Osek / Lnáře – Katovice 16:0 (8:0). A. Majer 5, P. Masák 4, D.Martínek 3, D. Beneš 2, J. Pešek a J.Benedikt.
Sousedovice – Bělčice 0:8 (0:4). J. Sýkora a O. Liška 2, V. Bartoš, J. Schořovský, A. Svyshch a J. Korček.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Junior B – Bavorov / Prachatice B 6:1 (3:1). P. Polan 2, R. Polena, N. Zíková, T. Suttner a L. Janda – F. Kouba.
Sedlice / Podolí – Dražejov 3:4 (2:3). J. Šefl 2, V. Šindelář – T. Štván 2, T. Zdvořáček a J. Sklář.
Katovice – Bělčice 4:1 (2:1). J. Matěja 2, P. Škotko a D. Vohryzka – J. Pechar.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY – O POŘADÍ

Dražejov – Dražejov B 5:3 (2:0). M. Zelinka a J. Sklář 2, A. Sýkora – A. Vlček 2, J. Fürbach.
Volenice – Vodňany 4:7 (2:5). P. Průcha 3, V. Staňková – J. Pražan a D. Pytlík 2, T. Mach, M. Kvěch a F. Čížek.
Blatná – Sousedovice 16:3 (7:0). J. Ďulík, L. Fous, M. Jícha, A. Aichinger a V. Hlaváč 3 – A. Fiřt, N. Bryndová a Š.Klivan.
Junior B – Volyně 7:1 (1:1). A. Karol a Š. Krejčí 2, D. Pešek, D. Pavlík a F. Gerčák – V. Dubový.
Katovice B – Štěkeň 7:3 (2:2). D. Barvíř 5, V. Strakoš a M. Mála – B. Kmeťo 2, T. Váchal.
Katovice – Bavorov / Prachatice B 8:2 (4:2). D. Barvíř a Š. Sulán 3, P.Čížek a P. Škotko – D. Kučera a M. Šafránek.

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Junior B – Volyně 9:7 (5:3). O. Krejčí a J. Sedláček 3, J. Šindelář, S. Křižan a M. Polan – L. Jeřábek 7.
Chelčice – Volenice 16:4 (5:3). J. Malkus 4, D. Lang a A. Mach 3, M. Douda, F. Šimeg a K. Pourová 2 – K. Pendl 3, D. Blahuta.
Blatná B – Cehnice 13:4 (7:3). J. Mourek 4, O. Čadek 3, T. Fořt 2, L. Fous, Š. Poustka, R. Paukner a A. Procházka – D. Urban 2, M. Mára a O. Parkman.
Vodňany – Blatná 5:12 (2:4). V. Novotný 2, I. Fejar, J. Chalupský a J. Sivák – J. Mourek 5, L. Fous 3, T. Fořt 2, J. Ďulík a Š. Poustka.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Sousedovice – Střelské Hoštice 7:7 (4:6) -PK: 4:3. J. Diviš a N. Bryndová 3, V. Zoubek – M. Novák 5, D. Demeter a M. Hládeček.
Volenice B – Dražejov 8:1 (3:0). J. Kadlec 3, D. Blahuta 2, K. Průcha, J. Kazák a O. Velhartický – J. Beníšek.
Vodňany B – Poříčí 3:12 (3:7). A. Jedliska, O. Svěchota a F. Tesař – A. Hanzlík 6, M. Kejda a D. Lenc 2, P. Pešek a L. Hanzlík.
Osek – Junior D 14:5 (7:3). D. Jungbauer 6, S. Flanderová 4, J. Baloušek 2, V. Vrána a J. Jungbauer – T. Vaněček a S. Mašát 2, Š. Fišer.