PÁTEK 13.10.

OP penalty přípravky B: Vodňany – Volyně / Vimperk (17).

SOBOTA 14.10.

KP muži: Osek – Milevsko.
I.A muži: Sousedovice – Vimperk (12), Blatná – Vodňany.
I.B muži: Střelské Hoštice – Dražejov, Volyně – Chelčice, Bavorov – Junior Strakonice B, Bělčice – Sedlice.
Dudák OP muži: Poříčí / Katovice B / Sousedovice B (13), Malenice – Osek B, Doubravice – Cehnice, Čičenice – Balvani Strakonice.
Dudák III. třída muži: Štěkeň B – Čestice, Kladruby – Hoslovice, Radošovice – Cehnice B.
KP dorost: Strakonice – Milevsko / Sepekov (10).
I.A dorost: Blatná – Týn (10).
Auböck OP dorost: Sedlice / Doubravice – Dražejov / Štěkeň (10).
Český trávník OP žáci: Poříčí – Sedlice / Podolí (10), Dražejov – Sousedovice (13.30).
Český trávník OP ml. žáci: Bělčice – Osek (13).
Penalty OP přípravky A: Katovice – Blatná (11), Dražejov – Volenice (11.15). B: Junior B – Cehnice / Štěkeň (10), Malenice – Chelčice (13).
OP Prima ml. přípravky A: Junior B – Blatná (10), Dražejov – Sedlice / Doubravice (10). B: Stř. Hoštice – Sousedovice B (10). C: Chelčice – Volyně B (10).

Dudák OP Strakonicka: Osek B - Drahonice 1:2 (1:1).
Fotbalový okres mužů na Strakonicku řečí aktuálních výsledků a kanonýrů

NEDĚLE 15.10.

Divize ženy: Blatná – Kaplice (14).
KP muži: Junior Strakonice – Týn.
OP muži: Drahonice – Lom (15), Volyně B – Blatná B.
Dudák III. třída muži: Dražejov B – Lnáře, Bavorov B – Mnichov.
Divize ml. žáci: Strakonice – Příbram (15).
I.A žáci: Vodňany – Protivín / písek (12).
Auböck OP dorost: Sousedovice – Lažiště / Nebahovy (10.30), Osek / Lnáře – Čížová (13), Stř. Hoštice / Poříčí – Záhoří / Kluky (14).
Český trávník OP žáci: Katovice – Bělčice (13.30).
Český trávník OP ml. žáci: Štěkeň / Cehnice – Dražejov (11), Katovice – Čestice (11.30).
OP penalty přípravky A: Osek – Stř. Hoštice (10), Poříčí – Blatná.
Prima OP ml. přípravky A: Blatná B – Bělčice (11). B: Katovice – Volenice (10), Poříčí – Sousedovice (13). C: Vodňany – Volyně.

Není-li uvedeno jinak, začínají zápasy v úřední termín od 15.30 hodin.