DUDÁK OP MUŽI

Malenice – Dražejov B 6:0 (1:0). 11. M. Kotous, 65. D. Irdza, 69. J. Slepička, 74. A. Vilánek, 77. R. Řezáč, 84. D. Hiora. ČK: 0:1: (68. O. Kuncl).
Balvani Strakonice – Čičenice 0:2 (0:1). 44. G. Orság, 73. D. Vítovec.
Drahonice – Poříčí / Katovice B 6:1 (1:0). 38., 69. a 81. D. Krejča, 55. a 85. J. Brůžek, 59. V. Pavlík – 73. P. Ráž.
Osek B – Doubravice 4:2 (1:0). 7. a 55. L. Němeček, 70. O. Sládek, 73. J. Jiřík – 46. a 73. J. Kořán.
Blatná B – Štěkeň 2:2 (0:2). 56. a 64. M. Kůst – 30. D. Hrubý, 35. p. Sup.
Volyně B – Lom 1:0 (0:0). 60. M. Malina.


Načítám tabulku …

DUDÁK III. TŘÍDA MUŽI

Kladruby – Cehnice B 9:0 (5:0). 20. a 61. J. Mareš, 28. a 76. A. Frasson, 30. P. Soukup, 31. a 88. J. Pivnička, 40. (PK) R. Beneš, 64. P. Irdza.
Lnáře – Čestice 4:0 (0:0). 48. O. Holman, 64. D. Barát, 80. P. Šušlík, 90. P. Turek.
Bělčice B – Sousedovice B 2:1 (0:0). 51. M. Vrbský, 53. (PK) P. Průcha – 87. J. Marek.
Štěkeň B – Radošovice 2:3 (0:2). 50. L. Peterka, 55. J. Kačmár – 2. a 6. (OK) T. Kostka, 51. M. Blaho.
Mnichov – Hoslovice 1:3 (0:1). 65. M. Švihovec – 37. J. Kadlec, 78. D. Malý, 85. M. Bártík.


Načítám tabulku …

AUBÖCK OP DOROST

Sedlice / Doubravice – Stř. Hoštice 3:2 (3:0). J. Šlapák 2, M. Zeman – D. Šperl 2.
Lažiště / Husinec – Vodňany 8:3 (3:1). J. Hlouška a L. Sendrei 2, A. Ježek, P. Tůma, K. Ambrož a M. Oračko – F. Kohout, A. Koc a J. Majer.
Sousedovice / Štěkeň – Kestřany 2:3 (1:1). R. Kuneš 2 – Š. Keclík 3.
Mirovice B / Čimelice B – Vlachovo Březí 3:3 (2:1) – PK: 5:4. D. Herman, M. Vanc a T. Pavlíček – R. Hůrský, F. Jedlička a M. Rek.


Načítám tabulku …

MANE OP ŽÁCI

Bělčice – Katovice 4:0 (4:0). J. Sýkora 3, D. Mašek.
Dražejov – Osek / Lnáře 2:2 (0:2) – PK: 3:5. D. Nováček – A. Majer a P. Masák.
Sousedovice – Poříčí 3:2 (2:2). O. Tipka, M. Kešner a M. Duběda – Š. Rouče.


Načítám tabulku …

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Oslov / Záhoří – Bavorov / PT B 3:19 (3:2). L. Hubáček 3, F. Kouba 6, M. Šafránek 5, R. Mačura a J. Pýcha 3, F. Kuba a D. Ausberger.
Junior B – Dražejov 2:4 (0:2). L. Matějka a A. Karol – M. Zralý 2, P. Zdvořáček a T. Zdvořáček.
Sedlice / Podolí – Katovice nehlášeno.
Malenice – Bělčice 0:9 (0:2). M. Pechar 7, V. Čtverák a O. Turek.


Načítám tabulku …

PROTOM OP PŘÍPRAVKY A

Dražejov – Volenice 1:9 (1:4). M. Zoubek – P. Průcha 5, V. Staňková 2, O. Otradovec a J. Otradovec.
Junior B – Katovice 8:0 (4:0). F. Peleška 4, A. Karol 2, D. Pešek a Š. Krejčí.
Střelské Hoštice – Osek 1:20 (0:12). Š. Grosz – L. Duběda 6, M. Komrska 3, V. Pavešic, Z. Druga, M. Staněk a D. Jungbauer 2, J. Pavešic, J. Švihovec a S. Flanderová.
Katovice B – Blatná 11:6 (7:4). D. Barvíř 6, T. Vojík, M. Mála, V. Strakoš, D. Klas a M. Petráš – L. Fous a J. Klukner 2, T. Fořt a A. Aichinger.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY B

Vodňany – Volyně 2:5 (1:4). M. Kvěch – A. Jedlička a T. Frček 2, V. Dubový.
Čestice – Bavorov / PT B 3:7 (1:5). M. Vilánek 2, V. Raba – M. Šafránek 3, V. Lorenc a M. Vlk 2.
Cehnice – Štěkeň nehráno.
Dražejov B – Sousedovice 5:4 (4:2). M. Zelinka 2, J. Fürbach, A. Vlček a J. Šebesta – S. Jonczy 2, R. Peterka a A. Fiřt.

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Volenice – Junior B 6:22 (2:11). K. Pendl 3, P. Bublík, D. Blahuta a K. Průcha – J. Sedláček 12, J. Šindelář a T. Hovorka 3, O. Krejčí a M. Polan.
Cehnice – Chelčice 3:22 (2:11). O. Parkman 3 – M. Douda a J. Malkus 5, A. Mach a F. Šimeg 4, L. Malkus 3, K. Pourová.
Katovice – Malenice 2:12 (1:6). M. Mála a A. Kalčík – J. Trojna 5, J. Sajfríd 4, M. Harant 2, A. Kočí.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Bělčice – Osek 9:13 (4:7). T. Bubela 6, F. Soukup 3 – L. Duběda 10, L. Lojík 2, J. Pavešic.
Junior D – Stř. Hoštice 3:11 (0:6). S. Mašát, Š. Fišer a A. Frčka – M. Novák 6, M Hládeček 3, D. Demeter a M. Heřman.
Vodňany B – Sousedovice 4:5 (2:2). A. Jedliska 2, V. Samková a F. Tesař – V. Zoubek 2, O. Pelouch, J. Diviš a I. Koptišová.
Poříčí – Volenice B 1:1 (0:1) – PK: 1:3. F. Baloun – J. Kadlec.