DUDÁK OP MUŽI

Balvani Strakonice – Doubravice 0:1 (0:0). 89. D. Soukup. ČK: 0:1 (60. Š. Kučera).
Osek B – Poříčí / Katovice B 3:7 (1:4). 9. J. Sýkora, 77. a 82. M. Brabec – 6., 34., 67. a 70. M. Požárek, 8. P. Civáni, 22. R: Štefanko, 87. P. Kepl.
Lom – Čičenice 2:1 (1:1). 38. a 56. V. Šavrda – 26. D. Vítovec.
Malenice – Štěkeň 1:1 (0:1). 82. J. Jůzek – 25. P. Sup.
Drahonice – Blatná B 12:2 (6:1). 19. a 59. J. Brůžek, 23., 33. (PK), 41., 45, 56, 78. a 86. D. Krejča, 37. M. Hrnčíř, 49. L. Moudrý, 82. M. Vilím – 38. J. Vacek, 47. Š. Pícha.
Volyně B – Dražejov B 1:2 (0:0). 47. L. Pasler – 59. a 81. M. Mertl.


Načítám tabulku ...

DUDÁK III. TŘÍDA MUŽI

Bělčice B – Čestice 1:1 (0:0). 57. A. Uhlíř – 85. J. Němec.
Lnáře – Cehnice B 2:2 (0:0). 79. J. Jehlička, 85. O. Holman – 52. T. Michalec, 70. O. Franta.
Sousedovice B – Radošovice 1:0 (0:0). 49. O. Brynda. ČK: 0:1 (82. D. Mrázek).
Štěkeň B – Hoslovice 5:2 (2:0). 29. L. Peterka, 39. S. Poláček, 65. D. Hrubý, 68. J. Kačmár, 80. V. Poláček – 61. J. Bártík, 82. M. Rod.
Mnichov – Bavorov B 10:0 (3:0). 11. J. Havelec, 18. T. Polan, 38., 47, 67. a 83. M. Bártík, 50., 62. a 71. L. Černý, 85. M. Pavlovič.


Načítám tabulku ...

AUBÖCK OP DOROST

Sedlice / Doubravice – Stachy / Zdíkov 10:1 (6:1). T. Baloušek, J. Šlapák a M. Zeman 2, J. Bálek, M. Jelen, T. Vylita a D. Trávníček – F. Bílý.
Sousedovice / Štěkeň – Lažiště / Husinec 7:1 (3:1). J. Vítovec 3, J. Šíp 2, R. Slamka a J. Beneš – M. Oračko.
Mirovice B / Čimelice B – Kestřany 2:6 (2:3). F. Fiala a D. Havelka – Š. Keclík 4, M. Štefan a vlastní.

MANE OP ŽÁCI

Osek / Lnáře – Poříčí 3:2 (1:1). Z. Florián 2, D. Beneš – Š. Rouče 2.
Katovice – Sousedovice nehráno.
Dražejov – Bělčice 1:0 (1:0). D. Nováček.

ČESKÝ TRÁVNÍK OP MLADŠÍ ŽÁCI

Bělčice – Junior Strakonice B 1:14 (0:6). O. Turek – A. Matějka 5, F. Janda 3, J. Suttner a T. Gerčák 2, L. Matějka a J. Vrchlavský.
Malenice – Sedlice / Podolí 2:4 (2:2). F. Sajfríd a M. Harant – L. Kostěnec 2, J. Šefl a F. Šendera.
Dražejov – Oslov / Záhoří 6:2 (3:2). M. Zralý 5, J. Petrásek – L. Hubáček 2.
Katovice – Bavorov / Prachatice B 4:9 (1:6). N. Milčicová 2, A. Barvířová a D. Barvíř – F. Kuba 5, M. Sedlák, R. Mačura, T. Bayer a D. Ausberger.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY A

Katovice B – Junior B 3:3 (2:1) – PK: 3:0. M. Mála, T. Vojík a D. Barvíř – L. Miklas, D. Pešek a F. Gerčák.
Dražejov – Blatná 9:8 (6:3). M. Zoubek a J. Sklář 3, A. Oberreiter 2, M. Mrázek – M. Jícha 3, L. Fous a O. Uldrich 2, J. Mourek.
Volenice – Osek 4:5 (1:1). P. Průcha 2, O. Otradovec a V. Staňková – L. Duběda 4, J. Švihovec.
Střelské Hoštice – Katovice 2:13 (1:6). V. Kopkaš a M. Novák – Š. Sulán 7, M. Pecka a M. Malý 2, D. Barvíř a B. Řezáčová.

PROTOM OP PŘÍPRAVKY B

Sousedovice – Volyně 2:11 (2:4). S. Jonczy 2 – T. Frček 4, R. Nový 2, M. Hrdina, V. Dubový a 3x vlastní.
Vodňany – Bavorov / PT B 2:7 (1:4). M. Kvěch a T. Mach – T. Vávra 4, M. Šafránek 2, V. Kouba.
Dražejov B – Štěkeň 2:3 (1:1). A. Vlček a Š. Valenta – T. Lebeda, V. Hanuš a B. Kmeťo.
Cehnice – Čestice 0:17 (0:7). V. Kratochvíl 4, m. Kadlec a V. Raba 3, M. Vilánek, K. Rezek a H. Pelíšek 2, T. Koblic.

PRIMA MINIKOPANÁ 1. – 11.

Cehnice – Junior C 11:8 (9:3). D. Urban 7, M. Frčka a O. Parkman 2 – P. Baloun a D. Kurz 4.
Blatná – Junior B 0:11 (0:7). J. Šindelář a J. Sedláček 3, M. Polan a T. Hovorka 2, O. Krejčí.
Volenice – Malenice 7:13. K. Pendl 4, J. Kadlec 3 – M. Harant 4, J. Trojna, J. Sajfríd a A. Kovář 3.
Volyně – Katovice 11:4 (6:1). L. Jeřábek 7, I. Impassa 3 K. Pilnáček – A. Kalčík 3, Š. Kotrba.

PRIMA MINIKOPANÁ 12. – 21.

Bělčice – Junior D 11:2 (5:1). F. Soukup 3, T. Bubela a R. Langer 2, S. Mikolášková, O. Kozel, Č. Viktora a A. Tokárová – D. Vodvářka a S. Mašát.
Dražejov – Střelské Hoštice 2:3 (2:2). E. Srbová a M. Ině – M. Novák 2, M. Hládeček.
Volenice B – Sousedovice 5:4 (3:1). K. Pendl 3, K. Průcha a J. Kadlec – A. Zeman a V. Zoubek 2.
Poříčí – Osek 2:10 (2:3). A. Hanzlík a M. Kantner – L. Duběda 5, D. Jungbauer 3, L. Lojík 2.