Delegáti Volební valné hromady OFS Strakonice se sejdou ve středu od 16.30 hodin ve velkém sále strakonické sokolovny. Oproti řadě tak trochu výsledkově dramatických a vyrovnaných valných hromad po celé republice a Jihočeský kraj nevyjímaje, by ta na Strakonicku mohla mít klidný průběh a rychlý spád. Kandidát na předsedu je jediný. Do výkonného výboru je o tři kandidáty více než je volených míst, do revizní komise kandidují na tři místa tři uchazeči.

Post předsedy OFS Strakonice obhajuje dlouholetý zkušený harcovník Václav Zábranský. A i to, že nemá protikandidáta, hovoří o tom, že jsou kluby na Strakonicku s jeho prací spokojeny. Dá se tedy předpokládat, že funkci předsedy svazu bez problémů obhájí.

Fotbalisty na Strakonicku čekají volby do OFS.Fotbalisty na Strakonicku čekají volby do OFS.Zdroj: Deník/Vladimír Klíma

Do výkonného výboru kandiduje na osm míst jedenáct uchazečů, vesměs zkušených fotbalových funkcionářů. Delegáti Valné hromady budou vybírat z těchto jmen (dle abecedy): Václav Albrecht, Pavel Běloušek, Jiří Iral, Miroslav Kolářík, Václav Krejčí, Markéta Kunešová, Petr Mach, Václav Mrkvička, Václav Valhoda, Michal Vanduch a Jaroslav Vondrášek.

Do Revizní komise OFS Strakonice pak kandidují Milan Hoch, Petr Janoch a Karel Matas.

O výsledcích fotbalových voleb na Strakonicku budeme informovat přímo z místa dění na webu www.strakonicky.denik.cz.