Dražejov B - Lom 0:6 (0:4)

Branky: 10. V. Šavrda, 24. M. Mišiak, 42. J. Musil, 45. J. Hrubý, 49. M. Štolba, 56. L. Zíka. ŽK: 1:0 (Oberreiter). Rozhodčí: Zábranský - Homola, Tlapa. Diváci: 125.

Finále poháru: Dražejov B - Lom. | Video: Deník/Vladimír Klíma

Dražejov si mohl spravit chuť po hořkém víkendu, který přinesl pád jeho prvního týmu z I.B třídy. Béčku se však ve finále Zlatého otavského Českého poháru také nedařilo.

Děkovačka hráčů s fanoušky Lomu. | Video: Deník/Vladimír Klíma

Od začátku utkání dominovalo na hřišti mužstvo Lomu a vyústěním toho byla vedoucí branka Šavrdy. Druhý gól přidal zkušený Michal Mišiak a když přidali Lomští v závěru poločasu dva slepené góly, bylo po prvním dějství o vítězi prakticky rozhodnuto. Definitivní tečku za výhrou udělal Lom v úvodu druhé půle, když přidal další dvě branky.

Fotogalerie: Katovičtí mladší žáci. 240619

Pohár a ceny od sponzorů a fotbalového svazu předali vítězům místopředseda OFS Strakonice Jiří Iral a člen VV Václav Krejčí. Hned nato mohly vypuknou ty pravé oslavy, které si hráči užili i se svými fanoušky, kteří s nimi přicestovali z Lomu. A že jich nebylo málo.

Ocenění mladších žáků Katovic za 2. místo v OP. | Video: Deník/Vladimír Klíma

Svou chvíli slávy si užili i Katovičtí. O přestávce pohárového finále ocenili Jiří Iral s Václavem Krajčím mladší žáky klubu, kteří si v okresním přeboru vybojovali druhé místo.